Uk Uk
8 гарних причин кинути наркотики

Якщо Ви шукайте причини, які допоможуть Вам прийняти рішення і кинути вживати наркотики, дочитайте пост до кінця і Ви зрозумієте – що “життя без наркотиків” прекрасна!

З чого ж почати?

Є вісім прекрасних причин припинити вживання наркотиків. Покроково знайомимося з кожної з них:

 1. ВИ БУДЕТЕ ЗДОРОВІШИМИ: багато наркотики небезпечні для організму, впливають на легені, мозок і інші. Позбудетеся від наркотиків – позбудетеся від причин вживання лікарських препаратів.
 2. ВИ ЗМЕНШИТЕ НЕБЕЗПЕКУ СМЕРТІ: багато наркотики можуть призвести до смерті вже в перший раз вживання, а деякі мають руйнівний ефект в довгостроковій перспективі. Припиніть накопичувати наркотичні речовини в свій організм і у вас більше шансів на довге життя
 3. У ВАС БУДЕ БІЛЬШЕ ШАНСІВ ЗБЕРЕГТИ ХОРОШУ РОБОТУ: дуже часто людина, що вживає наркотики, звинувачує інших у своїх невдачах. Але, як правило, це пов’язано з тим, що людина припиняє ходити на роботу, або працювати на повну силу і робити все проекти і завдання якісно.
 4. ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗБЕРЕГТИ СВОЇ ВІДНОСИНИ: якщо один з подружжя або членів сім’ї не є наркоманів, а інша людина вживає наркотики, це згубно впливає на другу половину або навіть на дітей, в разі коли сім’я вже велика. C сім’єю процес позбавлення від залежності завжди легше і якісніше і швидше.
 5. У ВАС БУДЕ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ: якщо у вас є залежність від героїну, зазвичай доводиться платити 50-100 доларів в день за цю звичку. Кокаїн також дорогий наркотик. Марихуана може обійтися Вам в тисячі доларів в рік, а алкоголіки можуть витрачати від 100 до 300 доларів на місяць, в залежності від якості вживаного алкоголю. Всі ці гроші могли б піти в ваш кишеню і поліпшити Ваше життя і життя Вашої родини.
 6. ВИ ПОСТУПОВО ВІДНОВИТЕ ЗДАТНІСТЬ ВІДЧУВАТИ І ПРОЯВЛЯТИ ЕМОЦІЇ: наркотики і алкоголь маскують все реальні емоційні реакції на події життя. Наприклад Опіати і марихуана можуть змусити вас почувати себе більш м’яким і млявим. Мет і інші стимулятори забезпечать маревний набір емоційних реакцій. У перспективі використання наркотиків може привести до апатії і депресії. А без них з часом ваше життя ставати більш яскравим і насиченим і організм відтворює цілком адекватні реакції на різного роду події в житті.
 7. ВИ ПОЛЮБИТЕ ЛЮДЕЙ: багато людей стають агресивними, коли вони п’яні, а використання марихуани, наприклад, може викликати панічні атаки або зміни особистості. Стимулятори, такі як кокаїн і метамфетамін, часто роблять людей агресивними і параноїдальні. Без наркотиків Ви відчуєте всі радощі життя і зрозумієте наскільки добрі і чуйні люди навколо.
 8. НАРКОТИКИ це тупикова КІНЦЕВА ВАШОГО ЖИТТЯ: найважливіша причина відмовитися від наркотиків – то, що кінцевим результатом наркоманії є смерть, в’язниця або ж тверезість.

Так, важко відмовитися від наркотиків. Вихід для багатьох людей полягає в тому, щоб знайти програму реабілітації, яка дійсно результативна і ефективна на майбутнє. Деякі люди вибирають лікарські препарати, але це не надовго – це всього лише процес тимчасової детоксикації. Деякі все-таки залежні вибирають повний курс реабілітації.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  У наркологічній клініці Альтера у нас є унікальна програма, яка фокусується на ретельній детоксикації та створенні навичок, щоб жити без наркотиків.

  Є ще багато причин щоб відмовитися від наркотиків, але ми впевнені що цих 8-й досить.

  Життя краще без наркотиків! Багато людей, які пройшли курс реабілітації і ресоціалізації в нашій клініці Altera – позбулися залежності і живуть уже тривалий час без наркотиків, можуть підтвердити.

  Якщо вам потрібна допомога при виході з наркотиків, зв’яжіться з нами, ми можемо допомогти – +38 (067) 413 34 21