Uk Uk

Як лікують наркоманію в клініці?

З урахуванням обставин (стаж наркозалежності, вид вживаного наркотику) лікування пристрасті передбачає як окремі, так і комплексні медичні заходи. Зазвичай терапія проводиться в наступній послідовності:

• Лікарі приїжджають додому до пацієнта і умовляють його почати лікування, розповідають про деструктивний вплив дурману на організм.
• Знімається абстинентному стан, людина позбавляється від ломки, відновлюється на фізичному рівні.
• Проводиться детоксикація організму – внутрішні органи позбавляються від отрут і токсинів.
• Лікуються психосоматичні порушення, викликані тривалою наркотизацией.
• Запобігає патологічний потяг до наркотиків, усувається основна форма наркозалежності.
• Пацієнти реабілітуються, підтримується ремісія, проводяться профілактичні заходи, щоб в подальшому людина не зірвався.

Якщо своєчасно звернутися в спеціалізований реабілітаційний центр, можна буде розраховувати на швидку ліквідацію згубних пристрастей і погляд на світ тверезими очима. При відкладанні лікування унікальний шанс початку нового життя просто пропаде.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Чому краще лікуватися в клініці?

    Сьогодні в багатьох сім’ях люди не знають, як лікувати від наркозалежності і куди для цього звертатися. Часто виникають проблеми з пристрастями, але близькі поняття не мають, як допомогти члену родини. Найчастіше доводиться самостійно шукати вихід з ситуації, уявляти себе психологом з величезним життєвим досвідом. Це серйозна помилка. Як показує практика, лише професіоналам і кваліфікованих лікарів відомі нюанси лікування захворювання, проведення діагностики, нормалізації психічного стану, правильного вибудовування індивідуального терапевтичного плану. Тому логічніше звернутися в клініку, де команда розробляє комплексні медичні та психологічні послуги.

    Щоб зрозуміти, чим лікують наркозалежність, треба зв’язатися з менеджерами реабілітаційного центру і проконсультуватися з ними. В сучасних закладах все частіше практикують авторські терапевтичні методики, що демонструють прекрасний результат не тільки в Україні, а й інших країнах.

    Професійні доктора гарантовано зможуть мотивувати, проконсультувати, вибудувати індивідуальну програму ефективного відновлення незалежно від стадії захворювання. Коли пацієнти проходять курс, вони розуміють, наскільки деструктивний спосіб вели раніше, ставлять перед собою мети і досягають їх, повністю звільняються від наркотичного рабства.