Uk Uk

Особливості реабілітаційного курсу

Кваліфіковані доктора сьогодні пропонують проходження повноцінного і ефективного реабілітаційного курсу, спрямованого на відновлення і нормалізацію способу життя залежного, його звичок і інтересів. У клініці використовується відома програма «12 кроків», її методи індивідуально підбираються для всіх пацієнтів, застосовуються комплексно і в кілька етапів.

Не менш важливі і медикаментозні процедури, які передбачають використання дієвих ліків, спрямованих на поліпшення фізичного самопочуття, нормалізацію функціонування внутрішніх органів і основних систем. Що стосується психотерапії, то її завдання – коригувати підсвідомість хворого, сформувати у нього необхідність переосмислення деструктивного способу життя.

Що потрібно знати про реабілітацію алкоголіків?

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Програма реабілітації алкоголіків відновлює здорове мислення у пацієнтів, встановлює у них мотивацію на бажання ліквідувати залежність і ніколи більше не стикатися з цим руйнівним пристрастю. Домогтися реальних результатів можна буде при зверненні в спеціалізовану клініку:

  • Тут пацієнт навчиться справлятися з життєво важливими проблемами і не вживати алкоголь.
  • Хворий зрозуміє, як сприймати труднощі і проблеми в позитивному ключі, не сумувати і підтримувати гарне емоційний стан.
  • Людина усвідомлює свій спосіб життя і добровільно відмовиться від прийому наркотиків.
  • Після виписки з клініки надається можливість отримання дистанційної підтримки протягом тривалого терміну, корисних порад і психотерапії.

  Чому краще звертатися в спеціалізовану клініку?

  Реабілітація від алкоголізму завершиться успішно, якщо зв’язатися з перевіреною клінікою, де кваліфіковані фахівці повертають до нормального життя. У центрі пропонуються дієві програми відновлення, які зарекомендували себе виключно в позитивному ключі. Крім усього іншого, тут пацієнти можуть розраховувати на відмінне обслуговування, комфортне проведення часу, постійну лікарську підтримку. Грамотні лікарі роблять все можливе, щоб залежний усвідомив суть згубної пристрасті, став мотивованим і цілеспрямованим, а найголовніше – прийняв добровільне рішення про лікування. Психологічна реабілітація алкоголіків може тривати як 2 місяці, так і півроку: все залежить від того, в якому стані знаходиться хворий.

  Високий рівень професіоналізму і доброзичливе ставлення до всіх пацієнтів є запорукою ефективного відновлення. Лікарі, що працюють в клініці, постійно покращують свої навички і розвиваються, їздять на конференції. Саме такий підхід дозволяє нормалізувати стан організму, повернути душевну рівновагу, пам’ять і багато іншого. Якщо виникнуть додаткові питання, краще зв’язуватися з менеджерами центру і консультуватися з ними.