Uk Uk
Що таке марихуана?

Марихуана – це якесь рослина, яке вживають у вигляді листя, квіток, стебел і насіння. Містить хімічні ТГК і інші подібні з’єднання.

Марихуана є найбільш часто використовуваним незаконним наркотиком в Україні і в світі. Її використання широко поширене серед молоді. Легалізація марихуани для медичного використання або використання в рекреаційних цілях дорослих у все більшій кількості держав може вплинути на її вживання. Так її використовують в медичних цілях, але це більше шкідливо ніж корисно – якщо людина не знає в яких дозах і навіщо вона взагалі потрібна нашому організму.

Як люди використовують марихуану?

Люди курять марихуану в ручних сигаретах або в трубках. Вони також палять його руїнах сигаретах, які частково або повністю заправлені марихуаною. Щоб уникнути вдихання диму, деякі люди використовують випарники. Ці пристрої витягують активні інгредієнти (включаючи ТГК) з марихуани і збирають їх пар. Потім людина вдихає пар, а не дим. Деякі випарники використовують рідкий екстракт марихуани.

Люди можуть змішувати марихуану в їжу (їстівні приналежності), наприклад, тістечка, печиво або цукерки, або варити його як чай. Нещодавно популярним методом використання є куріння або вживання різних форм смол.

Куріння THC-багатих смол, екстрагованих з рослини марихуани, все більше зростає. Люди називають цю практику брудом. Ці екстракти бувають різних форм, таких як:
– хеш-масло або медове олія – ​​вершкова рідина
– віск або пудра; м’яке тверде тіло з текстурою, такий як бальзам для губ

Ці екстракти можуть доставляти організму дуже великі кількості шкідливих хімічних сполук ТГК, і їх використання тягне за собою відвідування відділень швидкої допомоги або диспансерів. Інша небезпека полягає в підготовці цих екстрактів, які зазвичай включають бутан (легша рідина). Світова практика показує, багато людей постраждали від пожеж і вибухів, а також були летальні випадки від використання бутану для виробництва екстрактів в домашніх умовах

Яким чином марихуана впливає на людський мозок?

Марихуана надає короткострокове і довгострокове вплив на мозок.

Короткострокові ефекти

Коли людина вживає марихуану, хімічні сполуки ТГК потрапляють з легких в кровотік. А кров у свою чергу переносить ці речовини в мозок і далі по організму. THC діє на специфічні рецептори мозкових клітин.

Марихуана переактивує частини мозку, які містять найбільшу кількість цих рецепторів. Це викликає «високий ризик», який люди можуть відразу і не відчути. Інші ефекти впливу марихуани включають:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  – змінені реакції (наприклад, при вигляді яскравого кольору)
  – змінене почуття часу
  – різка зміна настрою
  – порушення координації тіла
  – труднощі з рішенням різного роду проблем і мисленням
  – пошкоджена пам’ять
  – галюцинації (коли їх приймають у великих дозах)
  – помилки (коли їх приймають у великих дозах)
  – психоз (коли він приймається у великих дозах)

  Довгострокові ефекти

  Препарат впливає на думку, пам’ять і втрачається здатність до навчання в школі.
  Наприклад, вченими в Новій Зеландії доведено, що почавши вживати марихуану підлітком – людина втрачає в від 8 балів IQ у віці від 13 до 38 років.

  Що таке марихуана?

  Доведено широкий спектр ефектів, що впливають на здоров’я людини від вживання марихуани: фізичні і психічні.

  Фізичні ефекти
  – Проблема з диханням: дратуються легені, щоденний кашель і мокрота, часті захворювання легенів і високий ризик розвитку легеневих інфекцій. Підвищується частота серцевих скорочень після вживання марихуани. Це може вплинути на збільшення частоти серцевих нападів.
  – Проблема з розвитком плоду в процесі вагітності. Близько 20% вагітних жінок 24-річного віку і молодшого показують позитивний результат на вживання марихуани. Якщо вагітна жінка вживає марихуану, препарат цілком може впливати на деякі країни, що розвиваються частини мозку плода. Діти, які піддаються впливу марихуани в утробі матері, мають дуже великий ризик виникнення проблем з увагою і пам’яттю. Деякі дослідження також показують, що помірна кількість з’єднань ТГК виводиться в грудне молоко матері.
  – Інтенсивна нудота, блювота. Регулярне вживання марихуани може призвести до того, що деякі люди отримують синдром канабіноїдних гіпермедіціни. Цей синдром змушує вживають марихуану відчувати регулярні цикли важкої нудоти, блювоти і зневоднення, іноді потрібна невідкладна медична допомога.

  Психічні ефекти
  – галюцинації, параноя
  – погіршення симптомів і стану пацієнтів з явно вираженою на шизофренію
  – депресія, неспокій і суїцидальні думки у підлітків.

  Яким чином марихуана впливає на життя людини?

  Ті, хто часто вживають відчувають такі проблеми:
  – низька задоволення життя
  – більш слабке психічне здоров’я
  – погіршення фізичного здоров’я
  – великі проблеми із взаємовідносинами
  Часто вживають також показують менше академічних і кар’єрних успіхів.

  Використання алкоголю, тютюну і марихуани, ймовірно, веде і до використання інших наркотиків.

  Дослідження на тваринах показали, що раннє вплив адитивних речовин, включаючи ТГК, може змінити реакцію мозку на інші ліки. Наприклад, коли гризуни неодноразово піддаються впливу ТГК, коли вони молоді, вони пізніше показують посилене потяг на інші викликають залежність речовини, такі як морфін або нікотин.

  В даний час немає ліків для лікування залежності від марихуани, але ефективна поведінкова підтримка надає дуже ефективний вплив на лікування залежного. Такими методами є – терапія і мотиваційні стимули.

  Коли людина намагається позбутися залежності сам – то мала ймовірність реабілітації.

  Важливий факт того, що в групі в клініці кожен залежний має можливість спілкування з психологом, наркологом і в групі завжди реабілітація проходить швидше і ефективніше.