Uk Uk

Ознаки та наслідки захворювання

Ознаки вживання амфетаміну проявляються наступним чином:

 • Прийом забороненого препарату надає збудливу дію на людину – він прагне спілкуватися, постійно жартує і знаходить нові знайомства.
 • Через якийсь час вищеописаний ефект змінюється на протилежний – з’являється дратівливість, пессимистичность, депресія.
 • Зовсім можуть вести себе жорстко і агресивно – це виражається в їх словах з думками і діями. Хворий перестає відчувати докори сумління і вважає, що нічого страшного в прийомі дурману немає.
 • Спостерігається активний розвиток параної, в результаті людина становить небезпеку як для себе, так і для оточуючих.
 • Після відмови від амфетаміну розвивається «синдром відміни», що виявляється в ламанні. Вона провокує сильні фізичні болі, викликає розлади в психологічному плані.

Амфетамінового залежність: особливості лікування захворювання

Поряд з будь-яким іншим стимулятором, амфетамін не дає тілу зовнішню енергію, не виробляє її (як це відбувається під час сну або вживання їжі), а лише використовує власні ресурси, закладені організмом на певний термін.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Наслідки амфетаміну не змусять себе довго чекати. По завершенні дії відчувається фізичне і психологічне виснаження. Не варто забувати про побічні ефекти на кшталт жахливої ​​втоми, загостреного почуття голоду, роздратованості і агресивності. Ейфорію замінює депресивний стан – якщо недавно людина відчувала приплив сил, то зараз він не здатний впоратися навіть з найпростішими розумовими і фізичними завданнями.

  Стаціонарне лікування амфетамінової залежності

  Отруєння амфетаміном сильно шкодить внутрішнім органам. Якщо сталася передозування, необхідно в терміновому порядку привозити пацієнта в стаціонар. Фахівці тут користуються препаратами, спрямованими на заспокоєння мозкових рецепторів і регулювання процесів організму. Лікарські засоби підбираються вкрай ретельно, малоефективні препарати практично не використовуються. Таким чином, вдається домогтися відновлення всіх процесів життєдіяльності з мінімальною шкодою для підірваного здоров’я.

  Час дії амфетаміну становить пару годин, зате після формування залежності доведеться лікуватися пару місяців. Терапевтичний курс в приватній клініці на увазі наявність психіатричної та лікарської допомоги. Основне завдання лікування полягає у виведенні препарату з організму і нормалізації загального стану. Щоб досягти цієї мети, потрібно активно приймати препарати за типом транквілізаторів, нейролептичних засобів, блокаторів. Призначенням препаратів повинен займатися виключно фахівець.

  Таким чином, залежність від амфетаміну безпосередньо пов’язана з психічними проблемами, оскільки людині хочеться піти від проблем сучасного світу. Після реабілітації вдасться адаптуватися в соціумі, навчитися вирішувати проблеми стандартними методами без використання наркотиків.