Uk Uk

Причини виникнення запою

Зазвичай запійний алкоголізм починається на другий-третій стадії розвитку недуги. Саме в цей період відбувається формування так званого абстинентного синдрому – мова йде про фізичних і психічних порушеннях, які пов’язані зі скасуванням спиртного.

Головна проблема полягає в тому, що організм упередженої особистості звикає до вживання певної дози спиртного, через алкоголь відбувається зміна біохімічних процесів, це робить негативний вплив на багато органів. Коли надходження алкоголю зменшується, організм відразу «реагує» на загальну нестачу речовини, яке стало пов’язане з внутрішніми процесами. В результаті організм хворої людини вже «потребує» в звичній дозі спиртного. Даний стан відомо як абстинентного синдрому.

Що таке запій і як з нього вийти?

Для позбавлення від ломки залежному спочатку необхідно прийняти мінімальну дозу – вона відразу ліквідує неприємні відчуття. Так як залежність вже сформована і невелика доза навряд чи надовго стримає, згодом вживається звична денна «норма». На наступний ранок знову з’являється абстинентний синдром, доводиться повторювати все заново.

Специфіка виведення з запою

Піти в запій досить легко, але вийти з нього набагато складніше. Єдиним вірним рішенням стане звернення в спеціалізований центр, де у кожного буде відмінна можливість остаточно відновитися. Спочатку лікар повністю продіагностує пацієнта, оцінить його стан і потім прийме рішення про те, яку саме терапевтичну програму призначати.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Щоб сильний запій перестав турбувати пацієнта, проводяться заходи по типу:

  • Детоксикації.
  • Усунення похмільного синдрому.
  • Виведення з запою.
  • Усунення наслідків алкогольного прийому.
  • Стабілізації психіки та інших заходів.

  Під час проведення терапії фахівці призначають дієві медикаментозні препарати, консультують і розповідають про їх дії. Досить часто стан хворих викликає побоювання – в такому випадку доведеться затриматися в клініці трохи довше.

  Як правильно вийти з запою? Для цього необхідно звернутися до лікарів і ні в якому разі не намагатися самостійно відновитися в домашніх умовах – це не призведе ні до чого хорошого, великий постраждає ще більше.

  Взагалі, виведення з запою точно не можна назвати остаточним вирішенням проблеми алкоголізму. Йдеться про тимчасову міру, спрямованої на те, щоб поліпшити поточне поганий стан. Стан полегшиться на пару тижнів, але є величезні ризики повторення подібного.

  Хочеться назавжди позбутися від пристрасті і виробити огиду до алкоголізму? Тоді краще лягти в стаціонар приватної клініки і пройти комплексну терапію, що включає в себе всі необхідні етапи. Уже зовсім скоро лікарі вилікують пацієнта, і він повернеться будинків зовсім іншою людиною.