Uk Uk

Ознаки пивного алкоголізму

Пивна залежність сильно схожа з «горілчаним» алкоголізмом тому, що справжньою загрозою стає сам напій, а що міститься в ньому спирт. Як показує практика, любителі пива при зверненні в клініку мають більш занедбаний вигляд у порівнянні з тими, хто вважає за краще міцне спиртне. Пивний алкоголізм відрізняється ознаками по типу:

 • Пухкого тіла.
 • Надлишкового тіла.
 • Важкого дихання.
 • Мішків під очима.
 • Синього кольору обличчя.

Нерідко з’являється непереборний специфічних яблук, нагадує мочені яблука або ацетон. Це явно говорить про проблеми з підшлунковою залозою і надмірно високому рівні цукру в крові. Більш того, залежні стикаються зі слабкістю, поперековим болем. У чоловіків різко знижується потенція, іноді вона взагалі відсутня, запліднення стає практично неможливим процесом. Якщо вживати пиво в надмірних кількостях, тестостерон, який є чоловічим гормоном, перестане вироблятися і заміниться на жіночий, через що почнуть рости грудні залози, розширюватися таз і формуватися огрядність.

Лікування пивного алкоголізму

Пивна пристрасть часто призводить до того, що пацієнт з часом цікавиться і іншими спиртними напоями. Він стикається з важкими метаболічними порушеннями, такими, що потребують термінової терапії, тому лікування повинно проводитися в комплексному режимі і починатися з переконання залежного в тому, що у нього дійсно є проблеми і їх слід якомога швидше ліквідувати.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Лікування пивного алкоголізму явно не може грунтуватися на «радах» від знайомих. Потрібно проконсультуватися з наркологом, оскільки склад пива не тільки формує складну залежність, а й змінює реакцію організму на ліки. В амбулаторному порядку фахівці проведуть детоксикацію, призначать дієту і будуть цілодобово відстежувати стан.

  Симптоми пивного алкоголізму точно пропадуть лише в тому випадку, якщо своєчасно зв’язатися з лікарями наркологічної клініки. Їх головне завдання – підібрати індивідуальний терапевтичний курс, усунути ознаки абстиненції, вивести всі токсини і отрути з організму. Завдяки психологічній та соціальної реабілітації нівелюється шанс можливих зривів надалі, а все деструктивні звички заміняться позитивними.

  Таким чином, під лікуванням мають на увазі комплекс заходів, який неможливий без регулярного прослуховування лекцій, спілкування з психологами, арт-терапії, сімейної, групової терапії і багатьох інших методик. Під час вибору терапевтичного напрямку завжди враховується стан пацієнта, його релігійні та етичні міркування, а також стадія захворювання.