Uk Uk

Стадії ігроманії

Виграш завжди пов’язаний з яскравими переживаннями і безрозсудною вірою в свої надприродні можливості. Подібне відчуття хочеться переживати знову і знову, через що слабовільні люди постійно беруть участь в іграх і сподіваються на чергову перемогу. Більш того, формування залежності часто пов’язують з кінематографом, де нерідко демонструються сцени з великими виграшами. Підлітки, в свою чергу, поступово стають ігроманами, коли кожен день знаходяться в компанії, де хлопці обговорюють квести і стратегії комп’ютерних ігор.

Перед тим як лікувати ігрову залежність, потрібно розібратися в тому, які стадії для неї характерні:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  • На першій стадії людина мріє про великі виграші, постійно підвищує ставки, регулярно грає.
  • На другій стадії він бере величезні позики, йде з роботи, щоб побільше грати, бреше близьким, перестає оплачувати борги.
  • На третій стадії багато розривають з сім’єю і друзями, каються, втрачають роботу, здійснюють незаконні дії.
  • На четвертій стадії залежні стикаються з відчуттям безвиході, роздумують над самогубством, з’являються ознаки божевілля.

  Родичі повинні якомога швидше зв’язатися з лікарями і запитати у них, як лікувати ігроманію, адже ця недуга підступний тим, що залежні переживають не через програшів, а неможливість продовження гри. Під час самого процесу присутній передчуття тріумфу, відчувається ризик, з’являється якась ейфорія, що поєднується зі страхом, що і являє собою якийсь наркотик. Після звикання з’являється бажання грати «по великому» і навіть ризикувати своїм життям.

  Етапи лікування ігроманії

  Якщо дійсно зрозуміти, як вилікуватися від ігроманії та з якими лікарями взаємодіяти, можна буде розраховувати на відмінні результати: людина навчиться бути щасливим без ігор, зможе контролювати себе, повноцінно взаємодіяти з близькими та вести себе спокійно, не проявляти агресію. Зазвичай терапевтичний комплекс складається з:

  • Індивідуальних і групових сеансів психотерапії, які допомагають пацієнту зрозуміти, наскільки згубна його звичка і як важливо якнайшвидше ліквідувати її, придбати спеціальні навички, зменшити ігрову тягу.
  • Використання за призначенням лікаря медикаментозних ліків, що зменшують депресивні прояви і поліпшують настрій, самопочуття.
  • Попередження рецидивів. Йдеться про групи підтримки, які вигідно відрізняються деструктивний коло спілкування. Якщо з’явиться хоча б найменша загроза зриву, пацієнт зможе звернутися до фахівців і провести з ними консультації.
  • Профілактичних заходів. Лікарі налаштовують хворого на ведення здорового і активного способу життя, вселяють йому оптимізм і пропонують припинити спілкуватися з ігроманами.

  Фахівці, що працюють в перевірених реабілітаційних центрах, точно знають, як лікуватися від ігрової залежності та які дії для цього робити. Якщо почати з ними співпрацю, можна буде розраховувати на позитивний результат в найкоротші терміни.