Uk Uk
Похмілля допомога

Розпивати алкогольні напої завжди шкідливо, а якщо випити забагато, то наступного ранку гарантоване похмілля. За такого стану спостерігається сукупність неприємних відчуттів (нудота, головний біль, слабкість тощо), зумовлених утворенням продуктів розпаду етанолу в печінці та підвищеним діурезом. Нормалізувати самопочуття допоможуть лікарські та деякі народні засоби, хоча з останніми потрібно бути гранично обережними, щоб не погіршити проблему. У разі розвитку ускладнень або тривалого збереження симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря для лікування алкоголізму. Якщо вам потрібен кваліфікований нарколог і кодування від алкоголізму Хмельницький, телефонуйте в центр “Altera” 24/7 – ми надаємо медичну допомогу вдома і в стаціонарі анонімно!

Чому виникає похмілля?

Під похміллям розуміють стан людини після отруєння випивкою, за якого можуть виникати:

 • сильний головний біль;
 • артралгія та міалгія;
 • напади нудоти;
 • підвищена сухість у ротовій порожнині;
 • загальна втома;
 • просторова дезорієнтація;
 • набряклість;
 • дефіцит вологи.

Горілка, пиво, коньяк, вино та інші алкогольні напої містять токсичні речовини, здатні провокувати небажані реакції з боку різних органів і систем. Чіткого розуміння механізму розвитку похмілля вчені поки що не встановили, але є кілька ключових чинників, які призводять до інтоксикації:

 1. Під впливом етилового спирту активізується утворення і виведення сечі, через що настає зневоднення, прострація і сухість слизових оболонок.
 2. Після окислення етанолу до ацетальдегіду в печінці відбувається формування оцтової кислоти. Коли доза алкоголю велика, процес сповільнюється, що провокує накопичення токсинів.
 3. В алкоголі присутні сивушні олії та інші додаткові компоненти, здатні посилювати похмільний синдром.
 4. Переробка алкоголю пов’язана з посиленим виведенням з організму магнію, що призводить до збільшення концентрації кальцію, головного болю, порушення серцевого ритму і ознобу.

Вживання великої кількості випивки навіть у здорової людини може спровокувати похмілля. Особливо виражені симптоми у курців. Якщо цей стан виникає регулярно, а відмовитися від спиртного людина не здатна, то необхідне спеціалізоване лікування алкоголізму в Хмельницькому. У нашому наркологічному центрі допоможуть не тільки поліпшити самопочуття після рясних пиятик, а й перемогти алкогольну залежність повністю.

Що допомагає від похмілля?

Лечение от алкогольной зависимости в реабилитационном центре

Людям, які відчувають прояви похмілля, рекомендується прийняття контрастного душу (якщо немає проблем із серцем) і протягом дня вживати більше негазованої рідини. Також бажано вживати продукти з високим вмістом мінералів і глюкози, наприклад, яйця, імбир, сік із цитрусів тощо. До народних засобів належать розсіл з огірків, трав’яні чаї та нежирний курячий бульйон.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Обов’язковою умовою успішного відновлення є відмова від спиртного. Вживання навіть невеликої кількості етанолу тільки погіршить стан. Якщо постійно випивати для послаблення симптомів, то почнеться запій, який є ознакою алкоголізму. За таких обставин потрібно звернутися до нарколога і пройти комплексне лікування від залежності.

  З медикаментів допомагають:

  • анальгін та інші знеболювальні;
  • ацетилсаліцилова кислота;
  • ентеросорбенти.

  Спеціальні препарати від похмільного синдрому, які часто рекламують, як правило, містять перелічені речовини в різних комбінаціях і концентраціях.

  Коли варто звернутися до лікаря?

  Тривалість виведення токсинів і клінічна картина при похміллі можуть варіюватися залежно від:

  • ваги людини;
  • віку;
  • загального стану здоров’я;
  • прийнятих препаратів;
  • кількості та міцності випитого алкоголю.

  При дотриманні дієти і вживанні ліків симптоми в середньому зникають через 1-3 дні. Звернутися до нарколога (приїхати в наркологічний центр або викликати лікаря додому) необхідно, якщо:

  1. Виникають важкі наслідки інтоксикації, такі як аритмія, непритомність або проблеми з диханням. У такій ситуації наркологічне лікування є життєво необхідним.
  2. Хворий похилого віку та системно приймає будь-які препарати, тому потребує особливого лікування.
  3. Є хронічні захворювання серцево-судинної, дихальної, нервової, сечовидільної, ендокринної системи.
  4. Починається запій, з яким неможливо впоратися самостійно, якщо людина страждає на алкоголізм. Навіть маючи сильну волю, алкоголіку не вдасться надовго перестати пити.
  5. Є бажання перемогти алкоголізм і стати здоровим.

  Телефонуйте в наш наркологічний центр для ефективного лікування алкоголізму!