Uk Uk

Багато п’ють жінки приховують свою залежність. Вони ведуть звичайний спосіб життя, ретельно стежать за зовнішністю і про їхні проблеми з алкоголем здогадуються тільки члени сім’ї та близькі друзі.

Ще років тридцять – сорок тому, жіноче пияцтво в основному процвітало серед представниць «втраченого» прошарку суспільства. Сьогодні алкогольна залежність – це хвороба, якою страждають і домогосподарки і успішні кар’єристки.

Що чекає жінку на дні келиху? Вся правда про жіночий алкоголізм в Україні

Чи правда, що жіночий алкоголізм невиліковний?

Коли проблема залежності не усвідомлюється, то проблеми немає і лікувати алкоголізм ніхто не буде. А тим часом жінка продовжує пити і деградувати.

На той час, коли контроль над собою буде остаточно втрачено і алкоголізм стане неможливо приховувати, ступінь занедбаності захворювання буде висока. Буде потрібно багато часу, зусиль рідних і грошей для лікування. Не кожна сім’я володіє потрібними ресурсами, і жінка спивається остаточно.

Але не можна приймати беззастережно твердження, що алкоголізм у жінок невиліковний. У багатьох випадках лікування жіночого алкоголізму в Миколаєві фахівцями реабілітаційних клінік проходить успішно. З огляду на особливості організму, представниці слабкої статі спиваються швидше, ніж чоловіки, але в той же час їх простіше умовити покінчити зі шкідливою звичкою. Головними мотиваторами є діти, відносини в родині і, как не странно, громадську думку.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз




  Як допомогти жінці в лікуванні алкоголізму в Миколаєві?

  Коли причини алкоголізму виявлено, приймайте термінових заходів.

  1. Приберіть з дому весь алкоголь. Виключіть варіанти дістати випивку самостійно.
  2. Проводьте разом час. Частіше гуляйте, розмовляйте і налаштовуйте кохану людину на здоровий спосіб життя.
  3. Зверніться до нарколога. Коли жінка усвідомила проблему, можна невідкладно почати медикаментозне лікування алкоголізму в клініці. Якщо ж жінка заперечує залежність, фахівець м’яко переконає пацієнтку прийняти допомогу.

  Кращим рішенням буде лягти в клініку лікування алкоголізму в Миколаєві і пройти медикаментозне лікування алкоголізму під наглядом медичного персоналу.

  Ми продовжуємо допомагати тисячам наркоманів і алкоголіків по всій Україні в боротьбі з їх залежністю, і ми пишаємося якістю нашого лікування.

  Уточнити більше інформації Ви можете по телефону з нашим координатором:
  + 38 (067) 413 34 21
  + 38 (094) 859 04 69

  Або напишіть нам лист на пошту і ми обов’язково вам відповімо в найкоротші терміни – (hidden)