Uk Uk

Що таке запійний алкоголізм?

Коли людина тривалий час перебуває в стані алкогольного сп’яніння, він страждає від запойного алкоголізму. Щоденний прийом спиртного справляє деструктивний вплив на всі сфери життя – це стосується не тільки фізичного і психологічного здоров’я, але і конфліктів в сім’ї і на роботі.

Запійний алкоголізм являє собою 2 стадію аномалію, відому як наркотичної. У цей період своєю поведінкою п’яниця дійсно схожий на наркомана. Алкоголік постійно турбується пошуком випивки.
На даному етапі розвитку захворювання ліквідувати проблему самостійно практично нереально. В результаті відмови від спиртного з’являються сильні головні болі, тремор, тахікардія, а також психологічні труднощі у вигляді тривожних, апатичних, агресивних станів.

Для успішного позбавлення від абстинентного синдрому доводиться знову випивати. Етиловий спирт прекрасно впізнається організмом, що в результаті хворому стає вкрай складно прожити без випивки хоча б один день. Запої з симптомами хронічного алкоголізму проявляються на 2 стадії захворювання, на 3 вони представляють собою постійних супутників п’яниці.

Про запійного алкоголізмі свідчить хронічне сп’яніння поряд з неможливістю перебування в тверезому вигляді, думками про випивку і важкої інтоксикації. Подібне стану є вкрай важким, так як крім катастрофічних наслідків для здоров’я з’являються соціальні проблеми у вигляді звільнень, розпаду сім’ї, конфліктів в компанії товаришів по чарці.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  специфіка лікування

  Якщо різко вийти з запою і не практикувати медикаментозну підтримку, напевно з’являться алкогольні психози, галюцинації, агресивна поведінка і навіть марення. Тому настійно рекомендується лягти в стаціонар, де фахівці забезпечать пацієнта відходом і захистять його від щоденного вживання спиртного – тільки в такому випадку вдасться побороти пристрасть.

  Щоб зняти стан алкогольного сп’яніння, хворий потребує повноцінного сні. У даних цілях лікарі часто застосовують снодійні по типу феназепаму або реланиума. Для зменшення токсичних симптомів від етилового спирту зазвичай ставляться крапельниці, всередині яких знаходяться спеціальні очищаючі препарати.

  Наступний етап в лікуванні запойного пристрасті безпосередньо пов’язаний з швидким виведенням продуктів розпаду з організму. Для цього в обов’язковому порядку прописуються сечогінні препарати, а також призначаються нейролептики з транквілізаторами, щоб купірувати ключові симптоми, зняти судоми і придушити надмірну тривожність.

  Ослаблений організм, звичайно ж, потребує підтримки. Щоб нормалізувати обмін речовин, лікарі дають вітаміни В, С разом з сульфатом магнію, панангином, гепатопротекторами.

  Коли фахівці виведуть людини із забою, він повинен відразу звернутися до нарколога і психотерапевта, які допоможуть підтримувати стан тверезості і скорегують психіку.