Uk Uk

Основні етапи лікування

Зазвичай терапевтичний курс включає в себе наступні етапи:

• Позбавлення від інтоксикації. Фахівці купируют гострий стан і очищають організм, ліквідують порушення функціонування внутрішніх органів, психіки пацієнта. Паралельно відбувається діагностика ймовірних патологій або запущених захворювань, можливої ​​непереносимості препаратів у уникнення ускладнень при терапії надалі.
• Нормалізація психіки. На даному етапі пацієнта активно лікують, використовуючи біологічну і психологічну терапію. Аналізується побут хворого, його робота і оточення, виявляються причини, за якими почалося пристрасть, після чого виробляється індивідуальне лікування. Другий етап вважається найважливішим, адже від того, наскільки грамотного його проведуть, залежить тривалість ремісії в подальшому. Медикаментозний спосіб дозволяє нормалізувати порушений обмін речовин, усунути поведінкові розлади і домогтися відновлення психічного стану.
• Остаточне визволення від алкозалежності. На третьому етапі нерідко практикується «блокування» або «кодування», спрямована на роботу з підсвідомістю. Досвідченим психологом проводиться психокоректувальний курс, тривалість якого залежить від стадії захворювання.

Щоб розраховувати на позитивний результат, необхідно індивідуально підходити до кожного хворого і його проблем. Кваліфікованим наркологів, психологів і психіатрів добре відомо, як взаємодіяти з пацієнтом, про що йому говорити і що робити для початку нового, здорового способу життя. Алкоголіки ніколи не допоможуть собі самостійно, не зможуть налагодити відносини з близькими і повернутися на роботу. Для таких випадків проводиться ресоціалізація, яка допомагає повернутися до звичного ритму життя.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Куди звертатися для терапії?

    Щоб зрозуміти, як лікують від алкоголізму, рекомендується звернутися в спеціалізований реабілітаційний центр, співробітники якого вже довгий час лікують пацієнтів і за роки своєї діяльності змогла врятувати безліч людей. Ефективність підходу полягає в поетапній роботі, відновленні людини у всіх життєвих сферах, використанні перевірених, надійних методичок.

    У приватній клініці свою роботу виконують кращі українські фахівці. Вони об’єдналися в команду, склад якої включає в себе кандидатів і докторів наук. Це люди з серйозним досвідом роботи, які допомагають навіть наркоманам на останній стадії залежності і вживають усіх заходів для якнайшвидшого відновлення і нормалізації стану.

    Чим краще лікувати алкоголізм? На перших етапах лікарі ставлять крапельниці з очисними розчинами, щоб позбавити організм для отрут і токсинів. Надалі пацієнтам виписують заспокійливі і при необхідності транквілізатори, якщо наркоман поводиться занадто агресивно.

    Для отримання більш детальної інформації про терапевтичному процесі можна зв’язатися з менеджерами реабілітаційного центру та детально проконсультуватися з ними.