Uk Uk

Хто такий нарколог?

Наркологами називають фахівців, які займаються порятунком від психічної і фізіологічної залежностей. Якщо пацієнт не може вести себе адекватно, не контролює себе, постійно страждає від ломки, допомогу нарколога на дому є обов’язковою, адже тільки так вдасться полегшити стан. Кваліфікований лікар проведе детоксикацію і швидко ліквідує абстинентний синдром, дасть хворому медикаменти для полегшення його стану. У досвідченого фахівця є медична освіта, він знає про всі нюанси відновлення наркомана, зможе моментально відреагувати навіть на незначні зміни в стані пацієнта.

Виїзд до дому лікаря нарколога може бути замовлений в будь-який час доби, адже часто наркомани стикаються з передозуванням вночі або рано вранці. Буквально через годину команда фахівців приїде на виклик і гарантовано допоможе. У таких непередбачених ситуаціях виклик нарколога стає єдиним рішенням, яке дозволить врятувати життя пацієнтові і мотивувати його більше ніколи не вживати заборонені препарати.

Переваги виклику нарколога до дому

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Для чого потрібна допомога нарколога на дому?

    Після приїзду доктор відразу займеться оцінкою загального стану здоров’я хворого, визначить психомоторні порушення, почне досліджувати соматовегетативні показники. Грунтуючись на отриманих даних визначається подальша тактика терапії. У більшості випадків допомога нарколога замовляють близькі хворого, які бачать, наскільки сильно він страждає. Терапія починається з усунення ломки, проведення детоксикації, додатково видаються препарати за типом анальгетиків, седативних, снодійних, сорбентів, загальнозміцнюючих засобів і вітамінів, діуретиків.

    Лікування буде проведено якісно, ​​тому залежний майже відразу помітить, наскільки сильно покращав його стан. Він зіткнеться з приємним полегшенням, розслабленням і, що найголовніше, заспокоїться. Іноді потрібне введення пацієнта в стан легкого медикаментозного сну для його якнайшвидшого одужання. Після відвідин лікар залишає свої контакти і залишається на зв’язку, щоб при необхідності проконсультувати і розповісти, які дії робити далі.

    Таким чином, на питання, пов’язане з тим, чи можна викликати нарколога на будинок, дається позитивну відповідь. Сьогодні не важко зв’язатися з лікарями спеціалізованої клініки, які перед початком терапевтичного курсу враховують стадію залежності, вік пацієнта, наявність у нього хронічних недуг і так далі. З’явилися додаткові питання? Тоді краще звертатися до менеджерів реабілітаційного центру та детально консультуватися з ними.