Uk Uk

Що відбувається в організмі під час ломки?

Недолік дурману відчувається організмом вже через пару годин після останньої дози. Що стосується загального самопочуття, то воно страждає через 1-2 діб після відсутності звичного дурману в організмі – це і називають синдромом відміни.

Ломка впливає на всі органи, задіяні в метаболізмі психоактивної речовини. Вона може тривати як кілька годин, так і кілька тижнів. Як показує практика, абстиненція триває близько 10 днів. За цей період організм самостійно відновлює здатність синтезування необхідних речовин в потрібній кількості.

Самостійно пережити ломку практично неможливо, оскільки організм стикається з браком вітамінів, мінералів, поживних речовин. Нестача мікроелементів, які потрібні для синтезу життєво важливих з’єднань, стає складним перешкодою для позбавлення від ломки.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Коли спостерігається виснаження і важка тривала наркотизація, організм уже не може просто так відновитися і вийти зі стану абстиненції, багато людей гинуть через це. Єдиним варіантом, як боротися з ламанням, вважається звернення в перевірений і добре зарекомендував себе реабілітаційний центр.

  Як ефективно зняти наркотичну ломку?

  Якісне зняття ломки в стаціонарі

  Стаціонар з упевненістю можна назвати найбільш безпечним місцем для пацієнта, де досвідченим лікарям добре відомо, як знімати симптоми максимально швидко і не провокувати сильні болі в організмі. Навіть якщо виникнуть сильні ускладнення, доктор моментально допоможе і підтримає пацієнта.

  • Зняття ломки в стаціонарі – це реальна можливість усунення больових відчуттів і відновлення нормальної роботи внутрішніх органів. Основною процедурою в даному випадку є детоксикація, що очищає організм від отрут з токсинами.
  • Препарати для зняття наркотичної ломки підбираються індивідуально в залежності від стану конкретних пацієнтів. Вони сприяють відновленню електролітичного балансу в крові, тканинах і органах, що дозволяє повноцінно функціонувати всім системам організму.
  • Лікарям добре відомо, як полегшити ломку, тому вони додатково призначають ліки, які виводять токсини, нормалізують загальний стан і поліпшують психіку. Йдеться про адсорбентах, вітамінах, антидепресанти, транквілізатори, нейролептики.

  Головне – сучасно звернутися в реабілітаційний центр, де пацієнту нададуть професійну допомогу і гарантовано збережуть життя. Для отримання більш детальної інформації про терапевтичні методики рекомендується звернутися до менеджерів закладу і провести з ними консультації.