Uk Uk

Особливості реабілітації

Реабілітація наркозалежних повинна проводитись виключно у спеціалізованих закладах, де грамотні консультанти і лікарі допомагають пацієнтам ставити нові цілі і забути про заборонених препаратах. Хворі, у свою чергу, беруть на себе ряд зобов’язань і дотримуються їх. Вони мотивовані скоріше відновитися і повернутися додому до своєї сім’ї. Завдяки створенню довгострокових і короткострокових цілей вдається повністю пройти лікувальний шлях і не зірватися. На етапі реабілітації психологи навчають пацієнтів приймати себе, адже це головний крок для одужання. Як тільки у людини з’явиться бажання змінитися і кардинально поміняти свій спосіб життя, тоді можна буде розраховувати на успішний результат.

Багато цікавляться, як проходить реабілітація наркоманів. Вона представлена в різних формах. Наприклад, багато спеціалізовані клініки пропонують скористатися послугою приватних консультацій. Найчастіше такі сеанси призначаються раз на тиждень або щодня. На них лікарі допомагають пацієнтам визначити фактори психологічного та емоційного характеру, які підтримують у правильному руслі і дозволяють йти по вірному шляху. Не варто забувати про груповий терапії, яку з упевненістю можна назвати основною реабілітаційної частиною.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Таким чином, якщо близький або рідний став наркоманом, потрібно якомога швидше звернутися за допомогою. Лише у кваліфікованих фахівців буде реальна можливість остаточно побороти деструктивний недугу.

  Принципи реабілітації

  Реабілітаційний курс завжди будується на декількох ключових принципах по типу:

  • Комплексного підходу. Залежність надає руйнівний вплив на безліч особистісних аспектів. Тому завдяки комплексному впливу на кожен аспект вдасться повністю вилікуватися.
  • Добровільності. Змінити поведінку і спосіб мислення вийде тільки тоді, коли є особиста зацікавленість. Допомога повинна пропонуватися в добровільному форматі.
  • Закритих стаціонарних умов. Для огорожі хворого від вживання дурману, зустрічей з деструктивною компанією, конфліктів в сім’ї і іншого негативного впливу, рекомендується цілодобово проживати в стаціонарі, де строго контролюються всі відвідування.
  • Індивідуальної програми. Реабілітація пацієнтів пройде швидко і ефективно, якщо враховується специфіка всіх пацієнтів, починаючи від віку і закінчуючи стажем вживання, станом здоров’я.
  • Групі видужуючих. Коли спільно лікуєшся і проживаєш з іншими пацієнтами, вдається додатково мотивувати себе і заручитися моральною підтримкою. Крім усього іншого, формуються важливі навички здорового спілкування поряд з рішенням конфліктних ситуацій.

  Якщо рідні після консультації з лікарями зрозуміють, як вести себе з наркоманом після реабілітації, тоді в будинку вийде створити сприятливу атмосферу і колишній залежний точно назавжди забуде про заборонених препаратах.