Uk Uk

Причини і симптоми

Як вже говорилося раніше, ключова причина, по якій люди зловживають метадоном, – це бажання позбутися від опійної залежності. Багато ж тінейджери вважають за краще спочатку вибирати його для отримання задоволення і уникнення важких наркотичних наслідків. Часом стимулом для прийняття продукту стає необхідність усунення сором’язливості і невпевненості в собі, адаптації до нових життєвих умов. Студенти, учні в ВУЗах, досить часто «балуються» цим наркотиком, щоб підвищити навчальну успішність.

Метадоновая залежність ознаки розвиваються досить швидко. Якщо настане передозування, то врятувати людину навряд чи вдасться, в цьому і полягає небезпека даного дурману. Організм засвоює опиат за пару діб, а вивести його набагато складніше. Залежний стикається з деякими незворотними процесами. Мова йде про:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  • Стрімкий розвиток анемії.
  • Запаленні тканин м’язів.
  • Проблеми в роботі кісткового мозку.
  • Порушення серцевої роботи.
  • Поступовому венозне відмирання.
  • Некрозі покривів шкіри.

  Розпізнати метадонового наркомана досить легко: він постійно сонливий, слабкий, у нього в очах двоїться, часто страждає від запаморочення і галюцинацій. Не варто забувати про напади нудоти і блювоти, шкірних висипах, сухості в роті, посиніння губ, дезорієнтації, занадто сильної пітливості.

  Нюанси терапії метадонової залежності

  Допомога при метадонової залежності буде успішною лише в тому випадку, якщо її пропонують кваліфіковані фахівці, які працюють в спеціалізованому центрі. Спочатку вони проведуть класичну або ультрабыструю опиоидную детоксикацію. Далі будуть призначені медикаментозні засоби за типом вітамінів, ноотропів, седативних препаратів і при необхідності транквілізаторів. Пацієнти, які страждають метадонової залежністю, відправляються на групову або індивідуальну психотерапію. Як показує практика, терапевтичний курс триває більше півроку, надалі потрібно регулярне спостереження у нарколога.

  На жаль, прогноз при вищеописаною залежності є несприятливим. Із-за тривалої абстиненції стає вкрай складно припинити приймати препарат. Тяга до речовини зберігається довгі місяці. Але якщо зв’язатися з грамотними лікарями, чудово знають, як позбавитися від метадонової залежності, можна буде розраховувати на позитивний результат. Здорова людина повернеться в сім’ю і більше ніколи не буде експериментувати зі своєю свідомістю і приймати заборонені препарати.