Uk Uk

Чому жінки стикаються з алкоголізмом?

Існує маса самих різних причин, за якими представниці прекрасної статі починають випивати і захоплюватися спиртними напоями. Мова йде про:

 • Соціальні проблеми, що виявляються в недостатньому рівні виховання і відсутності освіти, матеріальні труднощі, проблеми на роботі, незадоволеності в соціальній сфері і так далі.
 • Емоційних переживаннях. Це можуть бути стресові ситуації, такі як втрата близьких, хвороба дитини, звільнення з хорошою посади і так далі.
 • Колі спілкування. Друзям дами подобається випивати? Тоді вони з часом обов’язково втягнутий її в цю справу.
 • Робочих обставин. Коли через постійні стреси на роботі доводиться регулярно випивати спиртне.
 • Захворюваннях психічного, генетичного, нервового характеру.
 • Кримінальному і розпусному поведінці.

Абсолютно всі перераховані вище фактори можуть посприяти розвитку жіночого алкоголізму. Якщо присутній відразу кілька факторів, то уникнути розвитку пристрасті вже навряд чи вийде.

На сьогоднішній день лікування алкоголізму у жінок є досить поширеною послугою, оскільки захворювання досить активно поширилося в суспільстві і ігнорувати його просто-напросто не можна. Важливо усвідомлювати необхідність мінімізації цієї тенденції, адже саме жінки грають величезну роль у вихованні дітей і відтворюють на світло здорове потомство.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз




  Нюанси терапії жіночого алкоголізму

  Вилікувати жіночий алкоголізм не так просто, як може здатися на перший погляд. Після того як вдасться отримати згоду на терапію, даму направляють в спеціалізовану клініку, де вона почне взаємодіяти з фахівцями. Рішення вищеописаної проблеми можливе виключно за допомогою комплексної терапії. Остаточна відмова від прийому спиртного – це обов’язкова умова, без якого досягти результату явно не вийде.

  Якщо знати, як лікувати жіночий алкоголізм, то все закінчиться успішно, однак під час терапії можуть з’явитися певні труднощі. Багато що залежить від бажання і мотивації пацієнтки, її сили волі і налаштованості на якнайшвидше відновлення.

  Всі реабілітаційні заходи і схема терапії розробляються індивідуально для кожного хворого. Кінцева програма складається з урахуванням стадії захворювання, ступеня його тяжкості, наявності хронічних недуг, віку, ускладнень, психологічного стану і так далі.

  Лікарям добре відомо, як позбутися від жіночого алкоголізму. Для цього проводиться процедура дектоксікаціі організму, очищає печінку від отрут і токсинів, відновлюються функціональні особливості мозку і внутрішні органи. Надалі призначаються лікарські препарати, після прийняття яких з’являється відраза до спиртного. Більш того, по завершенні терапевтичного курсу фахівці допомагають налагодити відносини з сім’єю і повернутися на роботу або навчання.