Uk Uk

Надмірне вживання алкоголю та алкоголізм можуть завдати шкоди вашому житті, вашому здоров’ю і навіть вашої зовнішності. Один такий побічний ефект може проявлятися у зв’язку між алкоголем і випаданням волосся. Багато хто задається питанням: «Чи може алкоголь викликати випадання волосся?» Нижче ми обговоримо потенційний зв’язок між алкоголем і випаданням волосся і відповімо на це питання. І Ви зрозумієте чому Вам варто саме зараз звернутися в наркологічний центр за допомогою і пройти курс “лікування алкоголізму в Миколаєві” під наглядом лікаря-нарколога та психіатра.

Алкоголь може викликати випадання волосся?

Що ми знаємо про алкоголь і випаданні волосся?

Насправді немає жодної частини тіла, здоров’я або життя людини, яка не була б порушена наслідками надмірного вживання алкоголю, і так вийшло, що навіть ваші волосся можуть постраждати.

Отже, чому алкоголь може викликати випадання волосся?

Взаємозв’язок між алкоголем і випаданням волосся є складною, але дві з головних причин, за якими алкоголіки та любителі алкоголю відчувають випадання волосся, полягають в тому, що вони не їдять правильні поживні речовини або не можуть їх правильно засвоювати. В основному, коли ви п’єте надмірно, ви споживаєте порожні калорії без будь-яких харчових переваг. Це особливо вірно, якщо ви в основному п’єте пиво або лікери. Оскільки ви споживаєте так багато калорій в формі алкоголю, ви, ймовірно, не зосереджуєтесь на підтримці живильним, збалансованої дієти. Ви можете навіть відчувати себе ситим більшу частину часу просто тому, що п’єте так багато алкоголю.
Багато людей, залежні від алкоголю, борються з недоїданням. Це недоїдання може призвести до страшних побічних ефектів, включаючи пошкодження мозку через брак тіаміну і випадання волосся. правильна кількість вітамінів, мінералів, білків, жирів і вуглеводів необхідно для здорової шкіри голови і волосся.
Але це не просто недолік поживних речовин або погане харчування, які пов’язують алкоголь і випадання волосся. Алкоголь також заважає засвоєнню необхідних вітамінів і поживних речовин, що може зруйнувати слизову оболонку шлунка і збільшити вироблення кислоти в травній системі. Ось це і заважає вашому організму правильно засвоювати живильні речовини.
Надмірне вживання алкоголю також має сечогінну дію, що може привести до зниження рівня калію і магнію в організмі. Це утрудняє підтримку типових здорових функцій організму, в тому числі ріст волосся. Коли ви п’єте занадто багато, це призводить до пошкодження печінки, а пошкодження печінки також може викликати проблеми з травленням.
Хоча харчування відіграє велику роль в випаданні волосся, пов’язаних з алкоголем, існують й інші причини, чому алкоголізм і випадання волосся пов’язані один з одним.

Наступні причини випадіння волосся також пов’язані з тим, що:

Вживання алкоголю або будь-яка вже стадія алкоголізму зневоднює вас, а коли ви зневоднені, це робить існуючі волосяні фолікули дуже сухим і ламким і призводить до випадання. Це зневоднення також може викликати лупа.
Алкоголь викликає сплески цукру в крові, які також пов’язують з облисінням.
Коли ви надмірно п’єте, ви можете багато спати, але це не якісний, і не здоровий сон. Коли ви погано спите, це посилює стрес, а стрес пов’язаний з випаданням волосся безпосередньо. Насправді існує стан, який називається телоген відтік або TE, що відноситься до втрати волосся, викликаної стресом. Коли це відбувається, ваші волосяні фолікули не поповнюється так, як слід було б, але вони все ще продовжують випадати.
Вживання алкоголю пов’язане також з підвищеним рівнем естрогену. Підвищений рівень естрогену, особливо у чоловіків, може викликати проблеми з ростом і випадінням волосся.Якщо ви стурбовані проблемою випадання волосся, краще, що ви можете зробити, це кинути пити частково або навіть кинути пити назавжди. Випадання волосся через надмірне вживання алкоголю є лише одним з найбільш помітних побічних ефектів від всіх пошкоджень, що відбуваються у вашому тілі.

Підводячи підсумок, чи може алкоголь викликати випадання волосся? – ТАК – Алкоголь і випадання волосся пов’язані безпосередньо один з одним.

Не чекайте! Дива не буде.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Якщо Ви вже вживаєте алкоголь і бачите помітне випадання волосся – телефонуйте нам за телефонами: +38 (050) 980 75 41 +38 (067) 413 34 21 +373 229 0-38-52

    Або заповнюйте форму на сайті і ми обов’язково Вам зателефонуємо.

    Лікування алкоголізму в Миколаєві в наркологічному центрі “Альтера” – це цілодобова підтримка з боку фахівців і якісна і ефективна реабілітація.