Uk Uk

Наркоманія – це руйнівний хронічне захворювання головного мозку з далекосяжними наслідками, але при правильному лікуванні ті, хто страждає, наркозалежністю можуть набути навичок, необхідних для підтримки тверезості і продовження більш значущою життя.

Ось п’ять причин, чому саме наркологічний центр “Altera” може допомогти вам встати на шлях одужання і пройти курс лікування наркоманії.

Перша причина – Стаціонарне лікування наркоманії проти амбулаторного

Позбавлення від наркозалежності – важка робота, але будьте впевнені, що ефективне лікування наркоманії є в різних формах. Багато програм лікування передбачають поєднання різних підходів, включаючи групи підтримки, стаціонарні програми, амбулаторні програми і розширений догляд. Наш медичний наркологічний центр пропонує широкий спектр варіантів лікування. Найкраще поговорити з фахівцем, щоб визначити, що краще для вас.

Друга причина – Індивідуальні плани лікування наркоманії

У наркоклініці Altera кожен пацієнт працює з інтегрованою, багатопрофільної командою. Ця команда створює індивідуальний план лікування, заснований на індивідуальних потребах пацієнта, що включає останні клінічно доведені практики в галузі медицини, психології, когнітивно-поведінкової терапії, 12-крокової програми, консультування та позитивної взаєморозуміння.

Третя причина – Лікування розуму, тіла і духу

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Зловживання психоактивними речовинами часто збігається з іншими проблемами психічного і фізичного здоров’я. Ми вважаємо, що вирішення основних фізичних, психічних і емоційних проблем пацієнтів – це єдиний спосіб повернути назад процес наркозалежності. Тому ми використовуємо науково обгрунтований і цілісний підхід до лікування і самопочуттю. Лікування включає індивідуальну та групову терапію, спрямовану на те, щоб допомогти пацієнтам розвинути здорові навички подолання стресу і емоційну регуляцію. Ми приділяємо час тому, щоб зосередитися на фізичні вправи і фітнес з пацієнтами, поряд з консультуванням з питань харчування і правильного харчування. Ми також зосереджені на возз’єднання і зміцненні духу і створенні зв’язків з самим собою, іншими, природою і особистою вірою.

  Четверта причина – Сімейна інтеграція

  Як і більшість хронічних захворювань, наркоманія зачіпає не тільки пацієнта, але і всю родину. У наркоклініці Альтера ми віримо, що пацієнт – це сім’я, а сім’я – це пацієнт. Це означає, що ми в рівній мірі віддані турботі про тих, хто страждає, а також членів їх сімей; інтеграція сім’ї в лікування пацієнта, щоб почати процес зцілення для всіх. Інтеграція може бути в формі регулярного контакту з близькими людьми, окремого консультанта з питань сім’ї, поки пацієнт знаходиться на лікуванні наркоманії, навчання сім’ї з питань залежності і поведінкового здоров’я.

  П’ята причина – Підтримка після лікування

  Щоб домогтися довгострокового успіху, вам необхідна наркологічна клініка, яка не тільки готує вас до тверезого життя, але і пропонує підтримку на відновлення після наркотиків. Наркозалежність – це хронічне захворювання, яке вимагає постійної підтримки. Фахівці нашого наркологічного центру і залежні (раніше пройшли курс лікування наркоманії) проводять “Групи для співзалежних” з метою – допомогти сім’ям пережити злети і падіння цього першого, основного року після лікування, а також досягти і підтримувати здоровий, тверезий спосіб життя.

  Фахівці наркологічної клініки Альтера працюють з пацієнтами та сім’ями, щоб досягти дуже особистих віх. Різні послуги по позбавленню від наркоманії доступні в залежності від потреб кожної людини, щоб допомогти йому досягти своїх успіхів у відновленні.

  Не чекай! Зателефонуй зараз. +38 (067) 413 34 21.

  Наркологічний центр «Altera» – Безкоштовна і Анонімна консультація з питання “лікування наркоманії в Миколаєві“!