Uk Uk

Що таке пияцтво? Наскільки це поширене?

Пияцтво є одним з найбільш поширених видів надмірного вживання алкоголю серед дорослих в Україні. Більше 10% дорослого населення офіційно стоять на обліку або лікувалися від пияцтва, і ця статистика стає все більш поширена ще серед підлітків.

Побічні ефекти пияцтва включають в себе:

 • Когнітивний і дефіцит пам’яті.
 • Нейрокогнітівного порушення через повторюваних епізодів гострої алкогольної абстиненції і детоксикації.
 • Алкогольне отруєння.

«Пияцтво» – це загальний термін, що стосується загальноприйнятої практики вживання великої кількості алкоголю за відносно короткий час.

Згідно Національному інституту зловживання алкоголем і алкоголізмом, пияцтво визначається як форма пияцтва, при якому концентрація алкоголю в крові людини досягає мінімальної можливо розв’язати норми.

Для чоловіків це зазвичай означає 5 або більше напоїв протягом двогодинного періоду, а для жінок це означає 4 або більше напоїв протягом двох годин. Дослідження показали, що поширеність алкоголізму серед чоловіків майже вдвічі вище, ніж серед жінок. За деякими оцінками, до 16% дорослого населення України зловживають алкоголем і / або залежать від нього. Проте, в одному опитуванні серед дорослих, які повідомили про регулярні звички вживання алкоголю, близько 92% також повідомили, що протягом останніх 30 днів у них було передозування алкогольними напоями.

Якщо ви думаєте, що ваша пристрасть до алкоголізму вийшло з-під контролю, зателефонуйте +380977414447.
Отримайте консультацію лікаря нарколога, який зможе підібрати Вам відповідну програму кодування від алкоголізму в Києві.

Кодування від алкоголізму в Києві

Наслідки алкоголізму на функціонування роботи мозку

Добре відомо, що люди, які багато п’ють протягом тривалих періодів часу, схильні до ризику розвитку дефіциту когнітивного функціонування. Дійсно, великі дослідження показують, що навіть помірне вживання алкоголю може призвести до значних короткочасним порушень когнітивних здібностей.

Є ряд факторів, які можуть вплинути на роботу мозку, в тому числі:

 • Частота вживання алкоголю і кількість вживаного алкоголю під час кожного епізоду вживання алкоголю.
 • Вік, з якого регулярно починалося пияцтво, і кількість років, протягом яких людина пила.
 • Вік, рівень освіти, стать і сімейна історія алкоголізму.
 • Загальна фізичне здоров’я людини.
 • Ступінь внутрішньоутробного впливу алкоголю.

Зі збільшенням кількості споживаного алкоголю збільшується і ступінь втрати пам’яті. Люди, які регулярно вживають алкоголь, піддаються найбільшому ризику провалів в пам’яті. Відключення пам’яті характеризуються періодом часу, протягом якого люди в стані алкогольного сп’яніння не можуть пригадати будь-які ключові деталі подій, що відбулися.

Пияцтво також впливає на емоції людини.

У той час як різні стадії алкоголізму можуть привести до серйозних наслідків з точки зору когнітивного функціонування, вони також можуть мати інші наслідки на центральну нервову систему, які можуть привести до посилення негативних настроїв і емоцій. А саме – люди, які регулярно п’ють і, отже, відчувають багаторазову фізіологічну абстиненцію після декількох епізодів надмірного вживання алкоголю, з більшою ймовірністю мають ознаки недостатньої емоційної компетентності. Цим людям важко інтерпретувати емоційні вирази інших. Всі можливі стадії алкоголізму сприяють розвитку тривоги і стресу, включаючи і депресію.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Кодування від алкоголізму в Києві

  Медичні наслідки алкоголізму

  У великих кількостях алкоголь токсичний для клітин мозку. Крім того, хронічні запої можуть привести до значного пошкодження стравоходу і навіть до кровотечі. Розглянемо наслідки алкоголізму для здоров’я:

  • Нудота і блювання.
  • Гострий панкреатит.
  • Хронічний панкреатит.
  • Езофагіт.
  • Варикозне розширення вен стравоходу.
  • Гострий гастрит.
  • Хронічний біль в животі.
  • Гостра дистрофія.
  • Підвищення артеріального тиску (пияцтво, зокрема, пов’язано з небезпечними стрибками артеріального тиску).
  • Підвищений ризик гострого крововиливу і ішемічного інсульту ..
  • Аритмія серця.
  • Раптова серцева смерть.
  • Підвищений ризик смерті.

  Пияцтво може також привести до абстинентному синдрому. Це може викликати неприємний, потенційно небезпечний набір симптомів абстиненції – може знадобитися медична детоксикація.

  Як правило, ризики більш серйозних абстинентів симптомів збільшуються приблизно пропорційно ступеня і тривалості пияцтва і стадіями алкоголізму.

  Симптоми гострої алкогольної абстиненції можуть включати галюцинації і судоми. Цей ефект зловживання алкоголем має бути вирішене тільки за допомогою невідкладної медичної допомоги і обов’язковий виклик лікаря додому, в разі якщо людина сама не в змозі справити і дістатися до реабілітаційного центру в Києві.

  Кодування від алкоголізму в Києві

  Лікування від алкоголізму в Києві

  Оцінка психічного здоров’я з боку психіатра, лікаря нарколога або іншого фахівця може допомогти визначити правильний курс лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Києві. Багато людей, які регулярно вживають алкогольні напої, не обов’язково відповідають критеріям алкогольної залежності. У цих випадках ви можете самостійно відмовитися від вживання алкоголю.

  Проте, інші люди можуть потребувати медичної детоксикації.

  Таким чином, початкове лікування від алкоголізму може включати контрольоване, кероване з медичної точки зору лікування симптомів абстиненції і індивідуальні медичні детоксикації від алкоголю в їх організмі.

  Велика частина людей потребує більш інтенсивному лікуванні від пияцтва, що вимагає госпіталізації.
  Багато 12 крокові програми показали багатообіцяючі результати, допомагаючи людям кинути пити назавжди.

  Якщо Ви або хтось із ваших рідних і близьких помічаєте прихильність і тягу до вживання алкоголю, і Ви вирішили кинути пити назавжди – Телефонуйте +380977414447.