Uk Uk

Як можна вилікувати алкоголізм?

Більшість людей з алкогольною залежність не поспішають нічого змінювати у своєму житті або зовсім думають що за одну ніч можна позбутися від алкозалежності. Але відновлення, як правило – це більш поступовий і тривалий процес. На ранніх стадіях алкоголізму відмова від вживання дає негативні наслідки. Навіть після того, як ви зізналися собі і оточуючим, що у вас проблеми з алкоголем, все одно будуть опору. Оцініть всі плюси і мінуси вживання алкоголю і на підставі цих даних прийміть рішення:

Оцінка плюсів і мінусів від вживання алкоголю:

Складіть таблицю, подібну наведеної нижче, зваживши всі за і проти.
Таблиця нижче це просто наведений приклад:

Что будет если буду пить алкоголь:

Что будет если откажусь от алкоголя:

 • Это помогает мне забыть о моих проблемах.
 • Мне весело, когда я пью.
 • Это мой способ расслабиться и отдохнуть после напряженного дня.
 • Это вызвало проблемы в моих отношениях.
 • Я чувствую депрессию, беспокойство и стыд за себя.
 • Это мешает моей работе и семейным обязанностям.
 • Мои отношения в семье и на работе улучшатся.
 • Я бы чувствовал себя лучше умственно и физически.
 • У меня было бы больше времени и энергии для людей и дел, которые мне небезразличны.
 • Я найду другой способ справиться с проблемами.
 • Я, наконец-то, потеряю своих собутыльников.
 • Мне бы пришлось столкнуться с ответственностью, которую ранее я игнорировал.

Ставте цілі і готуйтеся до змін!

Як закодуватися від алкоголю?

Які бувають способи лікування алкогольної залежності?

Деякі люди позбавляються від алкоголізму в домашніх умовах самостійно або за допомогою 12 крокової програми “Анонімних алкоголіків” або допомогою психотерапевтичної групи, а інші потребують цілодобового медичного спостереження лікарів для більш ефективного позбавлення від алкоголізму і пияцтва.

Який варіант кращий для вас, залежить від того, як часто Ви вживаєте, на якій стадії алкоголізму Ви перебуваєте зараз, яка стабільність вашої життєвої ситуації та інші проблеми зі здоров’ям, які у вас можуть виникнути.

Приклади способів лікування від алкоголізму в Миколаєві:

1. Стаціонарне лікування алкоголізму включає в себе проживання в наркологічному центрі і інтенсивне позбавлення від алкоголізму протягом дня.
2. Кодування від алкоголізму призначена для людей, які потребують постійного медичного нагляду, але мають стабільну життєву ситуацію. Ці лікувальні програми зазвичай проводяться в лікарні 3-5 днів в тиждень, 4-6 годин в день.
3. Інтенсивні програми з дітьми, студентами та дорослими спрямовані на профілактику рецидивів і часто можуть бути заплановані на роботі або в школі.
4. Лікування алкоголізму Психотерапія (індивідуальна, групова або сімейна) може допомогти вам визначити основні причини вживання алкоголю, відновити ваші відносини і вивчити більш здорові навички подолання труднощів.
5. Лікування алкоголізму працетерапією може допомогти направити всі думки на фізичну і розумову діяльність, відволікаючи від негативних думок про вживання алкоголю.

Алкоголізм симптоми і наслідки:

Коли ви вживаєте алкоголь, ваш організм стає розумово і фізично залежним від алкоголю і проходить через період абстиненції, якщо ви раптом різко кидаєте пити алкоголь. Симптоми алкоголізму варіюються від легких до важких і включають в себе:

 1. Головний біль
 2. Hясне потіння
 3. Нудота блювота
 4. Тривожне і неспокійний стан
 5. Спазми шлунку і діарея
 6. Проблеми зі сном або концентрацією
 7. Підвищена частота серцевих скорочень і артеріальний тиск

Якщо ви тривалий час п’єте багато алкоголю, вам може знадобитися медична детоксикація організму від наркоманії та алкоголізму. Детокс може проводитися амбулаторно або в лікарні або в реабілітаційному центрі по лікуванню алкоголізму, де вам можуть бути призначені ліки для запобігання медичних ускладнень і зняття симптомів абстиненції. Поговоріть зі своїм лікарем або фахівцем з наркоманії (наркологом), щоб дізнатися більше інформації.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Як звернутися в медичний реабілітаційний центр і отримати підтримку?

  Незалежно від того, вирішили ви впоратися самостійно в домашніх умовах з алкогольною залежністю, пройти реабілітацію, пройти курс лікування від алкоголізму – в будь-якому випадку необхідна підтримка. Не намагайся йти поодинці. Позбутися від алкогольної або наркотичної залежності набагато легше, якщо у вас є люди, на яких ви можете покластися для підтримки, розради і керівництва.

  Підтримку можуть надати члени сім’ї, друзі, консультанти, інші видужуючі алкоголіки, ваші медичні лікарі наркологи і люди з вашого релігійної спільноти.

  • Покладіться на близьких друзів і родину.
  • Створіть тверезу соціальне середовище оточуючих.
  • Зробіть зустрічі з психотерапевтичними групами пріоритетом.
  • Розвивайте нові види діяльності і інтереси.
  • Продовжуйте лікування.

  Що робити, якщо людина пішла в запій?

  • Позбутися від алкоголю в будинку
  • Нагадайте собі, що один напій або коротка пауза не повинні перетворюватися в повномасштабний рецидив
  • Не дозволяйте почуттю провини або сорому перешкодити вам повернутися на правильний шлях
  • Зателефонуйте своєму лікарю нарколога прямо зараз за допомогою
  Як допомогти комусь кинути пити?

  Зловживання алкоголем і наркоманія впливають не тільки на людину, що п’є, але і на його родини і близьких.

  Поговоріть з людиною про їх алкоголізмі. Висловлюйте турботу і спонукайте свого друга або члена сім’ї до допомоги. Намагайтеся зберігати нейтралітет і не сперечайтеся, не читайте лекцій, не звинувачуйте і не погрожуйте.

  Дізнайтеся все, що ви можете про алкогольну залежність. Вивчіть доступні види лікування і обговоріть ці варіанти з вашим другом або членом сім’ї.
  Дійте. Подумайте про те, щоб влаштувати сімейну зустріч або втручання, але не ставте себе в небезпечну ситуацію. Запропонуйте свою підтримку на кожному етапі шляху відновлення.

  Не виправдуйтеся за поведінку коханого. Людина з проблемою вживання алкоголю повинен нести відповідальність за свої дії. Чи не брешіть і не прикривайте речі, щоб захистити когось від наслідків їх пияцтва.

  Не вини себе. Ви не винні в тому, що у вашого близького проблема з алкоголем, і ви не можете змусити його змінитися.

  Піклуйся про себе. Вам не потрібно мати справу з цим поодинці. Зверніться до довірених друзям, групі підтримки або свого власного терапевта, щоб допомогти вам впоратися з ситуацією. Також важливо не нехтувати своїми власними потребами. Заплануйте час для відпочинку і занять улюбленою справою.

  Куди звернутися за допомогою?

  Професійну допомогу в лікуванні і відновленні організму від алкоголізму завжди зможуть надати Вам наркологічні центри, диспансери міські або індивідуально лікарі – наркологи / психотерапевти.

  В Україні – Наркологічний центр “Altera” допоможе Вам і Вашим рідним / близьким впоратися з проблемою алкогольної залежності!

  Наш центр працює 24 години і ви можете телефонувати лікаря нарколога на будинок!