Uk Uk

Після виходу з медичного центру наркоману фізично набагато легше, але він ще занадто вразливий. Дослідження показують, що більшість рецидивів відбувається в перші шість місяців після лікування. Навколо багато спокус, від яких вже не врятує паркан клініки і з ними доведеться вчитися справлятися. Пройде немало часу, поки вийде міцно стати на ноги.

Найважливіше в допомоги наркоману під час адаптації – це допомога сім’ї і близьких. Це непроста робота, особливо в тих випадках, коли відносини зіпсовані поведінкою і вчинками залежного в період активного вживання. Допомога психолога та складання плану на перший час допоможе встановити правила спільного проживання і намітити орієнтири для повернення до повноцінного життя.

Новий етап життя для всієї родини.

Алкоголізм і наркоманія хронічні захворювання, про це повинні пам’ятати і самі наркомани, і їхні близькі. Це накладає певні умови на поведінку всіх членів сім’ї. Ви не можете стати джерелом спокуси для залежного. Тому необхідно переглянути свій спосіб життя і коло спілкування. Виключіть старі знайомства, які можуть спровокувати вживання алкоголю або наркотиків. Націлюйтеся оточити себе людьми, провідними тверезий спосіб життя.

Створіть комфортні умови

У перший час після повернення додому підготуйте вашому близькій кімнату або місце, яке він зможе назвати своїм і де буде відчувати себе в безпеці. Зустріньте його доброзичливо, допоможіть знову відчути себе членом сім’ї. Покажіть, що пишаєтесь його роботою над собою, запропонуйте свою підтримку.

Позбавтеся від алкоголю і речовин, з яких можна отримати наркотичні речовини.

У реабілітаційному центрі ви отримаєте список продуктів, які не можна зберігати в будинку. В першу чергу видаліть алкоголь і спиртовмісні продукти. Це може бути засіб для полоскання рота, яке содержить спирт і навіть екстракт ванілі, який за міцністю не поступається рому.
Також доведеться переглянути і медичні препарати, які є у більшості в аптечке.Напрімер від кашлю мікстури на основі кодеїну і декстрометорфану, а також ряд інших медикаментів, які наркоман може використовувати для отримання ейфорії.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  4 перші кроки на зустріч "зав'язати" або як поводитися з наркоманом після реабілітації?

  Заповніть спільне дозвілля здорової і цікавою діяльністю.

  Нудьга, неробство і депресія – ваші головні вороги. Допоможіть наркоману знайти нові захоплення, щоб уникнути бездіяльності або неробства. Ходіть разом в кіно, на виставки, займіться спортом або танцями. Зараз досить легко підібрати заняття на будь-який смак.

  Для рідних наркомана також важливо відчувати стабільність. Щоб переконатися, що процес адаптації йде за планом, бажано взяти відпустку або виділити більше часу на спільне дозвілля. У той же час не варто розчинятися в людині і перетворюватися в няньку. Така поведінка може бути сприйнято як недовіру або тиск, а також спровокувати конфлікт, депресію і навіть зрив.

  Будьте уважні і добрі.

  Ваше терпіння – запорука швидкого одужання вашого рідного людини.

  Уточнити більше інформації Ви можете по телефону з нашим координатором:
  + 38 (067) 413 34 21
  + 38 (094) 859 04 69

  Або напишіть нам лист на пошту і ми обов’язково вам відповімо в найкоротші терміни – (hidden)