Uk Uk

Люди з високим рівнем усвідомленості під час зупиняються і повертаються на шлях здорового способу життя. Але в основному звичка розслаблятися, приймаючи допінги, призводить до алкоголізму або наркозалежності, і в таких випадках потрібне лікування алкоголізму або лікування наркоманії.

Анонімний виклик нарколога до дому

В сучасних реабілітаційних клініках створені умови для допомоги наркозалежним впоратися з недугою. Але не всі алкоголіки або наркомани готові відразу лягти в лікарню. Неприйняття своєї хвороби або страх опинитися відірваним від будинку затягують прийняття важливого рішення і врешті-решт приведуть до плачевних наслідків.

Щоб допомогти залежному і не втрачати час викличте нарколога на будинок. У випадках, коли прохання і доводи близьких не сприймаються, запросити фахівця – єдина можливість переконати хворого встати на шлях одужання.

Виклик нарколога на будинок також прийнятний спосіб надати невідкладну допомогу в гострих випадках без відвідування відділення швидкої допомоги і повністю конфіденційно. Вся інформація про пацієнта залишиться між вами і доктором, без будь-яких офіційних записів. Анонімність виклику допоможе пацієнту і членам сім’ї зберегти репутацію.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Чим зможе допомогти нарколог в домашніх умовах?

  1. вивести з алкогольного або наркотичного запою,
  2. зняти наркотичну ломку,
  3. провести детоксикацію організму,
  4. терміново вивести зі стану алкогольного сп’яніння перед важливим заходом,
  5. закодувати від алкоголю,
  6. провести бесіду і переконати пацієнта лягти в клініку.

  Допомога лікаря-нарколога сім’ї хворого:

  Хвороба близької людини, пов’язана з прийомом алкоголю або наркотиків завжди стрес для членів його сім’ї. У випадках, коли поведінка хворого неадекватно, родичі самі потребують допомоги. Виклик нарколога на будинок вирішить і це питання. Спеціаліст оцінить ситуацію і пояснить, як правильно себе вести, щоб не розпалювати ситуацію і не стати жертвою психологічного зриву.

  Найголовніше не втрачати час і звернутися за допомогою до професіоналів.

  Алкоголізм і наркоманія – страшні захворювання, які калічать життя і руйнують сім’ї.

  Уточнити більше інформації Ви можете по телефону з нашим координатором:
  + 38 (067) 413 34 21
  ‎+ 38 (094) 859 04 69‬

  Або напишіть нам лист на пошту і ми обов’язково вам відповімо в найкоротші терміни – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.