Uk Uk

Мирна масова акція «Намалюй життя»

Історія боротьби зі зловживанням наркотиками, їх поширенням і контролем оборотів продажу триває вже більше ста років, а наркоманія залишається однією з найстрашніших бід сучасності.

Все більше людей у всьому світі піддаються спокусі і потрапляють в мережі цього пороку, думаючи, що моментально вирішують всі свої проблеми. Дуже часто навіть ті, хто проходить курс лікування, не можуть назавжди позбутися від наркотичної залежності. Громадяни в усьому світі, яким не байдужі проблеми здоров’я свого народу, об’єднуються, щоб нагадати всім про страшну хворобу.

26 червня багато країн світу відзначають Міжнародний день боротьби із вживанням наркотиків та їх незаконним обігом.

В переддень цієї дати заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька провела робочу нараду з представниками громадської організації «Альтера+» та працівниками відділу з гуманітарних питань, під час якої було порушено низьку питань та заплановано декілька спільних заходів.

Громадська організація «Альтера+» – це неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на протидію алкоголізму та наркоманії серед населення, профілактику негативних явищ серед молоді та пропаганду здорового способу життя, а також реабілітації людей, які страждають на алкогольну та наркотичну залежність.

26 червня 2020 о 10.00 за ініаціви ГО «Альтера+» при підтримці адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради запланована мирна масова акція під назвою «Намалюй життя» по зафарбовуванню наркотичних записів, приурочена до «Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичних засобів та їх незаконним обігом».

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Запрошуються всі бажаючі до участі в акції.

    Місце збору учасників – проспект Богоявленський, 314, біля будівлі адміністрації Корабельного району.

    «Гаряча лінія» з питань участі в акції 0800750335 (безкоштовно).

    Для проблеми наркоманії та алкоголізму немає вікових та соціальних обмежень, вона забирає життя у талановитої молоді, руйнує сім’ї, проблема сприяє народженню неповноцінних дітей.

    У її вирішенні повинна бути зацікавлена кожна людина, а Міжнародний день боротьби з наркоманією допомагає інформувати громадськість про це.