Uk Uk

різновиди кодування

Кодуванням називають різні технології, що впливають на свідомість для викликання стійкої неприязні до спиртних напоїв. До найбільш поширених методик відносять такі:

• Медикаментозна. Зарекомендувала себе в якості одного з найбільш швидких і ефективних способів виведення з запою. Так як переважна більшість не може позбутися від хвороби самостійно, використання препаратів стає єдиним вірним рішенням проблеми. Однак не кожному підійде цей варіант, адже він нерідко супроводжується небезпечними побічними реакціями.
• Апаратна. В даному випадку використовуються лазери. Вельми ефективний метод, легко ліквідує 1 і 2 стадії алкозалежності. Точно орієнтовані лазерні промені активують певні мозкові зони, в результаті чого пам’ять про пристрасть стирається. Так як фізична залежність залишається, рекомендується використання цього способу поряд з медикаментозними методами.
• гіпнотична. Спеціаліст впливає на підсвідомість хворого. У разі успішного проходження сеансу пацієнт починає негативно ставитися до спиртного. Гіпноз практикується багатьма приватними лікарями, народними лікарями. На жаль, діє він не на кожного.

На окрему увагу заслуговують психотерапевтичні методики, зокрема, техніка Довженко, яка користується популярністю в країнах СНД. Вона має на увазі емоційно-стресову дію, під час якого людина вводиться в змінений стан свідомості з надмірно високою сприйнятливістю. Далі фахівець впроваджує знання про деструктивні наслідки спиртного і переконує скоріше відмовитися від алкоголізму.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Можливі побічні ефекти

    Категорично забороняється практикувати самолікування, зокрема, якщо планується медикаментозна кодування. Існує ризик виникнення ускладнень разом з розладом органічних функцій.

    Психотерапевтичний і гіпнотичний способи можуть давати збої. Люди, віддалені від медичної галузі, вважають, що закодовані особистості схильні до самогубства. Науково довести це не вдалося. Поки що ніхто з закодованих і живуть тверезо пацієнтів не здійснював суїцид.

    Деякі ж дотримуються думки, згідно з яким закодовані чоловіки схильні до зради своїм дружинам. Пояснюється це тим, що людина перестає пити і його пріоритети різко змінюються, він шукає місце для напрямки своєї енергії. Багатьом пацієнтам хочеться «надолужити» упущені можливості в молодості. Якщо кодуванні піддається чоловік, в сім’ї якого панує несприятлива обстановка, є певна ймовірність, що його будуть цікавити інші жінки. Тому пані, які пригнічують подружжя, постійно незадоволені, після кодування можуть зіткнутися з сімейними проблемами.

    Таким чином, незалежно від того, який метод кодування вибере пацієнт, воно буде успішним лише в разі звернення в перевірену клініку, усвідомленого вибору з боку хворого і повноцінної підтримки від близьких і рідних.