Uk Uk

Перші кроки позбавлення від алкозалежності

Спершу пацієнта потрібно вивести із запою. Як відомо, п’ють люди з часом вже не отримують задоволення від спиртного, але при цьому не можуть відмовитися, оскільки без наявності в організмі чергової дози стан лише погіршується. Фахівці випишуть медикаментозні засоби, спрямовані на виведення з подібного стану.

Далі знімається алкогольна інтоксикація. Необхідно розуміти, що через отруєння великою кількістю спиртних напоїв страждає здоров’я, людина наближається до загибелі. За допомогою усунення похмільного синдрому вдасться нормалізувати стан організму, адже алкоголіки часом навіть не усвідомлюють тієї шкоди, яку приносить спиртне, і продовжують активно вживати його. Багато хто цікавиться, за скільки днів організм очищається від алкоголю? Безумовно, все залежить і від стадії, але зазвичай для цього потрібно близько 1-2 тижні інтенсивної детоксикації.

Як самі пацієнти, так і їхні родичі часто запитують, чи можливо лікування алкозалежності засобами, спрямованими на купірування запою або зняття абстинентного синдрому? Подібні препарати не здатні усунути саму залежність, але зате рятують від наслідків. Тому після того як вдасться нормалізувати фізичний стан, потрібне проведення комплексної терапії зовсім іншими способами.

Що робити для повної відмови від алкоголю?

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Ліквідація пристрасті на психологічному рівні

  Тільки кваліфікованими психотерапевтів відомо, як повністю відмовитися від алкоголю і відновити пацієнта. Їх головне завдання – допомогти хворим усвідомити механізми, що ведуть їх до пияцтва. Для цього використовується кілька методів:

  • Аналіз разом з пацієнтом його життя, вчинків, поведінки, подальша їх корекція.
  • Гіпнотичний або трансовое вплив, під час якого відбувається навіювання певних установок.
  • Відвідування груп взаємодопомоги, де збираються особи, позбавившись від алкозалежності.
  • Підтримка з боку родичів, друзів і близьких. Вони допомагають п’є повернути нормальний спосіб життя, знайти сенс, відчути радість без чаду алкоголем.

  Що відбувається з організмом при відмові від алкоголю? Від незвички він вимагає нової дози, тому хворий стикається з ламкою. Детоксикація дозволяє позбутися від неї, однак цього мало для повного відновлення. Завершальним терапевтичним етапом вважається реабілітація. В даний період триває лікування, проте воно поступово переходить в менш активну фазу. Фахівці практикують психотерапевтичні програми, спрямовані на стабілізацію навичок поведінки, в результаті чого формуються адекватні дії пацієнта по відношенню до спиртних напоїв.

  Навіть коли хворий покине межі реабілітаційного центру, він все одно зможе в будь-який момент повернутися і поспілкуватися з психологами, поділитися своїми проблемами, запитати, як діяти в тій чи іншій ситуації і так далі.