Uk Uk

Cимптоматика захворювання

Героиновая залежність є небезпечною недугою, про який так чи інакше чули багато людей. Як стверджують лікарі, такі наркомани створюють масу проблем для оточуючих і можуть бути неймовірно небезпечними для соціуму, тому їх потрібно якомога швидше відправляти в реабілітаційні центри.

Героїновий прихід супроводжується стійким психічним і фізичним пристрастю. Деякі люди виявляються в капкані вже після першого вживання. На жаль, від такої форми наркоманії ніхто не застрахований. Дуже важливо своєчасно зрозуміти, що у людини є проблеми і зробити все можливе для надання йому допомоги. Для цього необхідно ознайомитися з симптомами залежно та способами її ліквідації.

Буквально через пару місяців активного прийняття героїну хворий перестає контролювати себе і готовий на все заради отримання чергової дози. Бажання зміни свідомості – це все, про що думає наркоман. Такі люди часто стикаються з передозуванням і вмирають. Скільки живуть героїнові наркомани? Зазвичай не більше 5-7 років. Як же виявити людину, що підсів на такий небезпечний дурман?

 • Його настрій постійно змінюється.
 • Очі почервонілі, зіниці звужуються, підвищується сльозоточивість.
 • Голос стає хрипким і хрипким.
 • Постійно хочеться спати, деякі хворі надмірно товариські.
 • Порушується апетит.
 • Зовсім часто просять гроші в борг.
 • З будинку пропадають цінності.

Героиновая залежність: симптоми, особливості лікування
Ознаки героїновоїнаркоманії супроводжуються також «доріжками» від голок в області ліктя, пахв і паху. Якщо вдалося виявити подібні симптоми, не варто затягувати зі зверненням до кваліфікованих фахівців, які працюють в реабілітаційному центрі. Тільки в такому випадку вийде врятувати життя оступився людини.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Специфіка терапевтичного курсу
  Головне завдання терапевтичного курсу полягає в позбавленні наркомана від бажання прийняття нової дози. Досягти цього можна за допомогою різних методик. При передозуванні пацієнта в обов’язковому порядку потрібно госпіталізувати.

  Часто люди цікавляться таким питанням: чи можна повністю побороти героиновую залежність? Відповідь на нього вельми однозначна: так, можна, але головне правильно підібрати лікування і мотивувати наркомана на якнайшвидше відновлення.

  Лікування героїнової залежності в стаціонарних умовах неможливо без комплексного підходу і послідовних етапів. Спочатку знімається абстинентний синдром, потім практикується медикаментозна терапія, а завершується курс психологічною реабілітацією. Щоб зняти абстинентний синдром, необхідно приймати ряд медикаментозних препаратів, які припиняють розщеплення героїну в крові і провокують його швидке виведення. В результаті організм перестає страждати від відсутності дурману.

  Психологічна підтримка є основою для одужання. Настійно рекомендується відвідувати групову реабілітаційну психотерапію, регулярно ходити на сімейні сеанси і не забувати про аверсивної терапії. Якщо дотримуватися всіх лікарських приписів і хотіти скоріше повернутися додому, обов’язково вийде відновитися в максимально короткий термін.