Uk Uk

Труднощі в лікуванні ігрової залежності

Коли люди чують про гральних автоматах, у них відразу виникає асоціація багатого життя. У процесі гри кожному хочеться досягти величезного успіху і моментально розібратися з усіма проблемами. На практиці ж лише одиницям ігроманів дійсно вдалося сколотити стан на своєму захопленні. Коли члени сім’ї усвідомлюють всю жалюгідність ситуації, вони пропонують хворому лікування ігрової залежності в автомати на гроші. Природно, він не погоджується і стверджує, що скоро відіграється і все налагодиться. Звичайно ж, вірогідність виграшів присутній, але якщо не контролювати себе, досягти успіху в цій справі точно не вийде.

Одна з проблем лікування ігроманії полягає в тому, що залежна не хоче визнавати своє захоплення деструктивним пристрастю. Йому здається, що він старається для своєї сім’ї порівняно з алкоголіками і наркоманами. Ігромани є дуже вертким особистостями, їм добре відомо, як маніпулювати оточуючими. Вони легко переконують, що їм не хочеться грати, але продовжують займатися цим заради безтурботного життя для близьких і родичів. Поступатися в такому разі точно не можна, інакше це буде тривати довгі роки. Необхідно поговорити з людиною і донести до нього, наскільки сильно він потребує лікування.

Чергова проблема криється ще й у тому, що далеко не завжди у близьких є докази, що людина продовжує занурення у свій яскравий віртуальний світ. Якщо визначити наркоманів і алкоголіків явно не складає труднощів, то з ігроманами все набагато складніше. До певного моменту навіть не відчуваються фінансові втрати, оскільки хворий, навіть не має офіційної роботи, може набрати кредитів. Близькі дізнаються про проблему тільки після розмови з колекторами або судовими приставами.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Як боротися з ігровою залежністю на гроші, якщо людина відмовляється від допомоги і не вважає, що у нього є пристрасть? Єдиним реальним виходом стане звернення в спеціалізовану клініку.

    Специфіка лікування залежності від ігрових автоматів

    Ігроманія є соціальним захворюванням, з яким стикаються як самі залежні, так і їх родичі. Діагностувати недугу можна, враховуючи комплексну оцінку поведінки людини, його ігрову активність. Цим займаються психіатри, наркологи, психотерапевти.

    Тільки професіоналам відомо, як позбавитися від ігрової залежності в автомати. Лікування не передбачає прийом медикаментів (тільки в тому випадку, коли спостерігаються психічні розлади). Призначаються легкі седативні препарати, які роблять стан більш врівноваженим, допомагають заспокоїтися і повноцінно, якісно спати.

    Для виведення пацієнта зі стану потягу до ігрових автоматів призначається групова та індивідуальна психотерапія. Необхідно регулярно ходити на зустрічі, консультуватися з фахівцями, обговорювати з ними свої проблеми. З часом з’явиться мотивація позбутися від недуги і залежний зрозуміє, наскільки небезпечним було його деструктивний пристрасть.