Uk Uk

Стадії пивного алкоголізму у жінок

Про наявність серйозних проблем можна говорити в тому випадку, якщо дівчина приймає алкогольний напій частіше двох разів на тиждень. Через пива формується сильне психічне пристрасть, яке з кожною стадією лише збільшується. Ключовий показник починається залежності – це повна відсутність почуття міри. Серед основних стадій виділяють:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  1. Першу. Дами вважають за краще не перебувати в галасливих компаніях і розслабляються з пляшкою пива в домашніх умовах. Спочатку це відбувається раз на кілька днів, потім процес споживання істотно частішає.
  2. Другу. Жінка, яка страждає від пивного алкоголізму, на регулярній основі збільшує щоденну пивну порцію і стикається з фізичною залежністю. Вона випиває кілька пляшок кожен день, продовжує працювати і дбати про сім’ю. Але з часом їй стає складніше розслаблятися і знімати напругу, зменшувати агресію до третіх осіб.
  3. Третю. В такому випадку пивний алкоголізм у жінок наслідки будуть найстрашнішими. На цій стадії дами можуть випивати 10-15 літрів пива в день, досить часто улюблений напій доповнюється більш міцним спиртним. Відбувається руйнування мозку, тому жінка часто впадає в істерики, у неї страждає пам’ять і розвивається слабоумство.

  Як вилікувати жіночий пивний алкоголізм?

  Перед тим як приступити до терапевтичного процесу, необхідно визначити ознаки пивного алкоголізму у жінок і дійсно переконатися в їх наявності. Як показує практика, у залежних виробляє потужний психологічний механізм заперечення. Вони не бажають визнавати наявність проблеми. Чергова складність полягає в наступному: навіть близьким невідомо про наявність проблем з алкоголем у жінки, оскільки вона приховує свої симпатії, розуміючи, що воно є нездобреного в соціумі.

  • Перед початком терапевтичного курсу слід поговорити з жінкою і переконати її в користь лікування, необхідності даного процесу. В іншому випадку можна не розраховувати на якийсь результат.
  • Далі знадобиться лікарська допомога – фахівець порадить відмінний реабілітаційний курс, призначить ряд необхідних медичних препаратів.
  • На курс терапії впливають різні обставини, починаючи від віку пацієнта і закінчуючи стадією залежності. Існує велика кількість методик, які підбираються залежно від конкретного випадку.

  Як лікувати пивний алкоголізм у жінок? Робити це потрібно виключно в комплексному форматі — обстежитися, проходити детоксикацію, медикаментозно підтримувати організм, позбавлятися від психологічного пристрасті і так далі. Основним терапевтичним принципом стає свідома відмова від вживання спиртних напоїв. У разі виконання цієї умови ефект буде позитивним.