Uk Uk

Чим небезпечна наркоманія?

Незважаючи на те, що фахівці з усього світу вже давно розробили ефективні методи лікування наркозалежності, дана недуга продовжує залишатися досить серйозним для соціуму і здоров’я нації. Через активного вживання заборонених речовин вмирають працездатні люди і тінейджери, багато хто потрапляє в погані компанії і повністю деградують з часом. Згідно зі статистичними даними, в усьому світі з кожним роком зростає відсоток наркозалежних осіб. На сьогоднішній день їх число становить приблизно 300 мільйонів чоловік, що дорівнює 4 відсоткам населення Землі.

В підступних мережах вищеописаного пристрасті виявляється все більше людей, яким набридли життєві проблеми і стрес, їм дуже складно знайти своє призначення в цьому світі, у них постійно виникають конфлікти не тільки з собою, а й з тими, що оточують. Нерідко суперечки з залежними супроводжуються агресією і поривами люті. Такі люди представляють реальну небезпеку для суспільства і повинні бути реабілітовані терміновому порядку. Якщо вчасно не провести лікування наркоманії , то платою за вживання дурману стане спочатку здоров’я, а потім і людське життя.

Наркотики надають виключно згубний вплив на організм. Люди, що вживають заборонені препарати, стають інвалідами, передчасно вмирають (провиною всьому цьому – передозування, самогубства, нещасні випадки), страждають від психічних розладів, деградують, їх внутрішні органи страждають, часто з’являються хронічні захворювання, практично не піддаються лікуванню.

звикання до наркотиків піддається кожна – у всіх людей розвиток пристрасті відбувається по-різному, але закінчується одним і тим же: деградацією, проблемами в сім’ї, летальним результатом.

Які профілактичні роботи по боротьбі з наркоманією повинні проводитися в обов’язковому порядку?

Благо, боротьба з наркотиками все ж ведеться і в такі дні, як 26 червня багато державних і приватних організацій здійснюють профілактичні роботи, головне завдання яких – попередити оточуючих про тому, наскільки негативно впливає дурман на людський організм і до чого може привести його активне вживання. Щоб досягти реальних результатів в цій нелегкій роботі, повинна вестися активна пропаганда здорового способу життя, що включає в себе:

  • Інформування через засоби масової інформації про проведення Дня боротьби з наркотиками.
  • Організацію семінарів і конференцій для медпрацівників різних закладів.
  • Залучення професіоналів, які активно борються з наркозалежністю, до виступів перед громадськістю.
  • Роздачу агітаційних засобів за типом буклетів, листівок, пам’яток.
  • Установку інформаційних стендів з правильним посилом в місцях, де масово скупчуються люди.
  • Ефективну роботу «телефонів довіри», зателефонувавши за яким, можна буде розраховувати на допомогу і підтримку.
  • Заохочення організацій, які регулярно проводять масові заходи, такі як флешмоби або очищення територій від написів з адресами, де продаються наркотики.

Щоб дізнатися, як проходить лікування наркоманії і що для нього характерно, слід зв’язатися з кваліфікованими менеджерами центру «Альтера» і детально проконсультуватися з ними. Вони нададуть всю необхідну інформацію і дадуть масу корисних порад.