Uk Uk

Море дитячої радості, солодощі, іграшки та веселі розваги аніматорів!

Спасибі кожному, хто бере участь і не байдужий до життя дітей ???

Ми пишемо цю статтю для тих, хто, одного разу виявивши у себе бажання і можливості безкорисливо допомагати іншим, набрав в пошуковику слова «благодійність» або «волонтерство». А потім: замислившись, хто найбільше потребує допомоги, ввів в пошуковому рядку «благодійність дитячі будинки». Для розвитку дитини у дитячому будинку важливо, що хтось, хоч пару раз в тиждень на 2 години, приходить до нього або до них погратися, пожартувати і в кінці кінців дорослі самі стають дітьми на той короткий проміжок часу.

Тому не замислюючись ми, волонтери ГО “Альтера+”, запустили 26 березня акцію по Миколаєву та Миколаївській області – “Купив собі-купи дитині”.

Дана акція була спрямована на надання допомоги дітям КУ «Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Миколаївської обласної ради».

Волонтери ГО «Альтера+» у перший день проведення акції зібрали частину необхідних товарів для діток, але цього дуже мало, так як в дитячому закладі на сьогоднішній день знаходиться більше 100 (!) діточок віком від 3-х до 18 років!

Товари, які гостро необхідні діткам в дитячому будинку були тоді і на сьогоднішній день:

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ
ЗАСОБИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ
МИЮЧІ ЗАСОБИ
ОДЯГ
ПОСУД
А 2 квітня була завершена акція та волонтери ГО «Альтера» відвідали дитячий будинок в Миколаєві та передали товари, зібрані в рамках соціального проекту «Купив собі-купи дитині»!

Море дитячої радості, солодощі, іграшки та веселі розваги аніматорів!

Спасибі кожному, хто бере участь і не байдужий до життя дітей ???

Приєднуйтесь❗️ Всі хто бажає прийняти участь у благодійній акції і допомогти діткам, звертайтеся до координатора акції по телефону: +380 (95) 065 49 40 (Микола)