Uk Uk

Оскільки міністерство охорони здоров’я активно працює над легалізацією марихуани, зростає розуміння того, що препарат безпечний і забезпечує користь для здоров’я. Однак важливо пам’ятати про ризики, пов’язані з марихуаною, і про те, як експериментальне та регулярне вживання може призвести до негативних наслідків.

Ось деякі факти.

ЩО ТАКЕ МАРИХУАНА?

Найбільш поширеним і забороненим наркотиком є ​​марихуана, зазвичай називається бур’яном, гашишем або горщиком, є суміш квітів, листя і насіння рослини каннабісу сатіва. Психоактивну і змінює свідомість з’єднання дельта-9-тетрагідроканнабінол (ТГК) активує лімбічну систему мозку або центр винагороди.

РІЗНІ ТИПИ КОРИСТУВАЧІВ

За словами фахівців в лікуванні наркоманії та поведінкового здоров’я, не кожен, хто вживає марихуану, схильний до ризику наркоманії. Ділять користувачів, особливо підлітків, на три категорії:

вживають в малих кількостях (схильні до ризику прояви залежності від наркотиків);
використовують частіше в цілях активної роботи, соціальної активності, підтримки контакту з друзями;
залежні від марихуани;

ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ

Залежно від способу споживання, хронічне вживання марихуани може негативно вплинути на фізичне здоров’я людини наступними способами:

Хронічні проблеми з легенями
Підвищений ризик серцевого нападу
порушення координації
Розвиток синдрому гіперемезіі канабіноїдів, який викликає сильну нудоту, блювоту і зневоднення, що може зажадати медичної допомоги лікування наркоманії в клініці

ВПЛИВ НА ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Національний інститут по боротьбі зі зловживанням наркотиками перераховує наступні короткострокові і довгострокові наслідки вживання марихуани для психічного здоров’я користувача:

  Порушення пам’яті, суджень і когнітивних здібностей
  Більш високий ризик депресії, тривоги, параної і психозу

  Дослідження показують, що підлітки, у яких розвивається розлад, пов’язаний з вживанням марихуани, втрачають в середньому 8 балів IQ у віці від 13 і до 38 років. Ці розумові здібності не повертаються в зрілому віці, навіть якщо людина припиняє вживати наркотик.

  Водіння у нетверезому стані

  Марихуана є забороненим наркотиком, найбільш часто виявляються в крові водіїв, залучених в дорожньо-транспортні пригоди зі смертельними наслідками. Багато хто не знає і не розуміють як марихуана впливає на сприйняття і психічний стан людини, сідають за кермо в стані подвійної сп’яніння: алкоголь + марихуана, що тягне за собою летальні наслідки.

  ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ?

  Чим ми можемо Вам допомогти? Якщо ви помітили у себе або у Ваших рідних все або деякі з перерахованих тут симптомів, будь то фізичні або психічні наслідки вживання марихуани – не панікуйте.

  Проконсультуйтеся з фахівцем з лікування наркозалежності в реабілітаційних центрах лікування Altera, щоб визначити оптимальний курс лікування наркоманії.

  Наші лікарі допоможуть вам зорієнтуватися в якому напрямку Вам рухатися далі.

  Не чекай! Зателефонуй зараз. +38 (067) 413 34 21.
  Наркологічний центр «Altera» – Безкоштовна і Анонімна консультація з питання “лікування наркоманії в Миколаєві“!