Uk Uk

Зловживання наркотиками відбувається, коли людина зловживає забороненими речовинами або відпускаються за рецептом ліками; людина може насолоджуватися ефектом, викликаним вживанням наркотичних речовин, і регулярно його використовувати.

Також можемо розглядати той факт, що наркоманія – це медичне захворювання, при якому людина проявляє компульсивний поведінка, пов’язана з вживанням наркотиків, фізичні та / або психологічні симптоми абстиненції, коли він продовжує вживати наркотики, не дивлячись на негативні наслідки.

Як же можна вилікувати наркомана в Україні?

Зловживання наркотиками, як би часто або рідко це було, перетворюється в наркоманію, і обидві проблеми самі по собі смертельні. Якщо ваша близька людина хоче позбутися від наркозалежності – незалежно від того, які речовини він вживає, – зв’яжіться з нами сьогодні в Реабілітаційний центр для наркоманів “Altera”, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вилікувати наркомана і які можемо запропонувати варіанти лікування , які змінять його життя на краще.

Де лікувати наркоманію?

Як починається залежність?

Наркоманія починається з вживання наркотиків. Експериментальне використання, рекреаційне використання, соціальне використання, випадкове використання, медичне використання – будь-яке використання речовини, що викликає залежність, для будь-яких цілей може і часто призводить до залежності від цього наркотику. У той час як будь-яке вживання наркотиків може завдати шкоди, найбільш небезпечний тип вживання наркотиків з точки зору ймовірності того, що це призведе до наркоманії, – це той тип, який пов’язаний з бажанням знеболити біль або негативні почуття або впоратися з проблемами в житті (сама часта причина вживання наркотиків).

Стрес, гнів, розчарування, проблеми з самооцінкою, депресія, неспокій, травма – все це і багато іншого може бути переважною для людини, спонукаючи його шукати допомоги будь-якого роду з будь-якого джерела. Без позитивних навичок впоратися з проблемами багато хто звертається до наркотиків і алкоголю, і при багаторазовому використанні вони виходять з-під контролю в психологічну і фізичну залежність.

Згодом пацієнти часто приходять до переконання, що наркотики покращують його як особистість і відчувають себе нездатним споглядати життя без нього. Однак незабаром застосування препарату почне створювати проблеми для користувача і прибирати хороші речі з його життя. Все сприймаються «хороші» наслідки застосування напкотіков будуть стиратися, але людина все одно буде продовжувати їх використовувати, часто стаючи одержимим наркотиками і роблячи все, що йому потрібно, щоб отримати дозу.

Якщо залежність не лікувати, кінцевим результатом завжди є спустошення і втрата; чим далі просувається людина з хворобою залежності, тим важче йому буде одужати. Таким чином, лікування наркоманії як можна швидше завжди кращий варіант.

Найпоширеніші наркотики:

Хоча в світі існують всі види наркотиків, включаючи нові «синтетичні» наркотики, є деякі наркотики, від яких люди стають залежними частіше, ніж інші. На подив деяких, алкоголь і нікотин визначаються як наркотики і, як такі, є одними з найбільш часто зловживали речовин в світі.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Інші часто вживаються наркотики, які часто призводять до залежності, включають:

  Конопля: марихуана
  Опіоїди: героїн, морфін
  Стимулятори: кокаїн, адерал
  Діссоціатіви: кетамін, PCP
  Препарати за призначенням лікаря
  Будь-яке вживання наркотиків шкідливо, але є деякі наркотики, які є особливо сильнодіючими через те, як швидко користувачі можуть стати залежними від них.

  Симптоми наркомана:

  Отже, як ви можете дізнатися, що хтось, кого ви любите, зловживає наркотиками і у нього розвинулася наркозалежність чи скоро з’явиться наркозалежність? Всі люди різні, і ознаки використання певних препаратів будуть відрізнятися в залежності від впливу цієї речовини, але деякі ознаки, які можуть вказувати на те, що ваш близький потребує лікування, включають:

  • Зміни в очах: ​​налиті кров’ю, опухлі, опухлі і / або розширені зіниці
  • Зміни в апетиті або вазі
  • Відсутність балансу і координації
  • Невиразна або змінена мова
  • Зміни в зорі
  • спалахи гніву
  • Перепади настрою
  • параноя
  • тривожність
  • регулярна сонливість
  • розумова плутанина
  • гіперактивність
  • Зміни в розпорядку дня
  • Соціальна ізоляція
  • Раптово стає потайним або бреше
  • Зміни, з якими людина асоціюється
  • Збільшення відсутностей або нездатність функціонувати на роботі
  • Зниження роботи або успішності в школі
  • Сімейні проблеми
  • Фінансові проблеми
  • погана гігієна

  Майте на увазі, що ознаки наркомана і наркоманії можуть варіюватися від людини до людини – деякі люди просто краще приховують свою залежність, ніж інші – і від одного наркотика до іншого. Зрештою, однак, є незаперечні наслідки, які навіть наркоман не зможе ігнорувати.

  Не чекайте, поки ці наслідки не відбудуться; якщо ви підозрюєте, що у вашого близького є проблема з наркотиками, поговоріть з ним і / або зверніться за професійною допомогою в лікаря нарколога в Україні, якщо вважаєте це за необхідне. Ніколи не дозволяйте наркоману применшувати серйозність їх залежності або переконувати вас, що вони можуть змінитися без сторонньої допомоги. Наркоманія – це захворювання, і одужання від нього рідко буває таким простим, як просто відкласти наркотик і покінчити з ним назавжди, незалежно від того, які обіцянки може дати вам наркоман у вашому житті.

  Необхідність лікування наркоманії

  Залежність впливає не тільки на наркомана, але і на кожного, з ким він контактує. Наркоман, швидше за все, буде страждати від фізичних наслідків, соціальних наслідків, емоційних наслідків, фінансових наслідків і, можливо, навіть юридичних наслідків в результаті вживання наркотиків. В процесі наркотичної залежності особисте життя наркомана руйнується, їх робота і здоров’я, також постраждають. У наркоманів частіше виникають проблеми домашнього насильства, вони можуть втратити роботу і бути заарештовані. Наркоманія, якщо її не лікувати, може негативно вплинути на кожен аспект життя людини.

  Не дозволяйте життя вашого близької людини бути зруйнованої через наркоманію. Зв’яжіться з нами в реабілітаційний центр для наркоманів “Altera” зараз і отримаєте необхідну інформацію, щоб допомогти їм пройти курс лікування наркоманії.

  Якщо Ви або хтось із ваших рідних і близьких помічаєте прихильність і тягу до вживання алкоголю, і Ви вирішили кинути пити назавжди – Телефонуйте +38 (067) 413 34 21.