Uk Uk

Повірте – результат вас дуже порадує!

Крок 1. Повірте в себе, а не свою залежність: ви НЕ безсилі перед алкоголем – алкоголь безсилий перед вами. Не дозволяйте нікому говорити вам, що ви безсилі перед вашою алкогольною залежністю, тому що це стан безпорадності, яке приведе вас до довічної боротьбі і лікуванні алкоголізму. Визнайте той факт, що у вас є право вирішувати, що ви вживаєте – алкоголь або стакан соку.

Пам’ятайте – самовпевненість – це основа для навчання того, як кинути пити. Ви повинні вірити в себе і в те, що ви МОЖЕТЕ це зробити. НЕ зосереджуйтесь на своїх помилках, минулому або сьогоденні. Сьогодні Ви контролюєте, а не алкоголь. Подивіться в дзеркало, і ви побачите людину, яка може змінити ваше життя на краще!

Порада: більшість людей, які кинули пити, зробили це як за допомогою 12 кроків анонімних алкоголіків в реабілітаційних центрах лікування алкоголізму в Україні.

Крок 2. Визнайте свої слабкості і захворювання від алкоголю: існує багато різних видів алкоголю і багато різних обставин, при яких ми будемо його пити. З роками ви, ймовірно, звикаєте до одного або двох конкретних алкогольних напоїв. Вчіться на власному досвіді і уникайте тих компаній і обставин, які доставляють вам найбільше клопоту.

Наприклад, протягом тижня за вечерею ви випиваєте пару келихів вина, а у вихідні ви напиваєтеся з друзями – ви чітко розумієте в чому проблема, чи не так? Навіщо лаяти самого себе за ті пару келихів вина за вечерею, коли веселі вихідні дні викликають у вас більшість проблем з алкогольною залежністю?
Проаналізуйте, з ким, який алкоголь, чому і де ви п’єте, і ви краще зрозумієте свої слабкості, і ви зробите великий крок в подоланні своєї алкогольної залежності.

10 кроків, щоб кинути пити алкоголь самостійно

Крок 3. Намагайтеся не згадувати про погане минулому: бувають моменти коли у вас з’являється бажання випити, тому що ви згадуєте щасливі моменти з минулого, з якими також був пов’язаний алкоголь. У такі моменти Вам варто перефокусcіровать свої думки, щоб обміркувати негативний досвід, пов’язаний з алкоголем. Який негативний досвід привів вас до того, що ви сказали: «Досить, досить!». Скільки разів ви входили в стан алкогольного запою або стан алкогольного абстинентного синдрому? Скільки разів ви ненавиділи себе за те, що напилися, і поклялися ніколи більше не пити?

Рішення: не ненавидь себе більше. Замість цього ненавидьте саму ідею вживання алкоголю, згадуючи, скільки страждань це викликало у вашому житті.

Порада: завжди пам’ятайте, що найчастіше багато поганих вчинків з минулого пов’язані з вживанням алкоголю.

Крок 4. Визначте для себе причини, за якими Вам необхідно кинути пити алкоголь: існують десятки вагомих причин кинути пити алкоголь, від фізичного стану здоров’я до фінансового стану, від відносин в особистому житті до розумової і духовного життя. Складіть список причин, які будуть для Вас стимулом подолання алкогольної залежності.
Знання – це сила, і чим більше ви вивчаєте причини, симптоми алкоголізму, способи кинути пити і багато іншого, тим краще ви дізнаєтеся про те, які наслідки алкоголізму.

Крок 5. Говоріть про це друзям і рідним: дуже добре усвідомте, як ви говорите в голос про алкоголь. Зверніть особливу увагу на заяви типу «Я намагаюся кинути пити». Натомість зосередьтеся на позитивних заявах про розширення своїх можливостей, таких як «Я не п’ю алкоголь, тому що хочу бути здоровим». Інший приклад: «У мене тепер більше грошей, коли я не п’ю». Сила вашого власного голосу в ваших власних вухах підтверджує ваше прагнення змінити своє життя на краще.

Насправді, наші власні слова надають НАБАГАТО сильніший вплив на наші переконання і дії, ніж ви можете собі уявити. Чи розумієте ви це чи ні, ваш власний голос в ваших власних вухах є більш важливим і впливовим вам, ніж голос кого – або в вашому житті. НЕ бійтеся говорити людям, що ви більше не п’єте алкоголь! Кажучи іншою про те, що алкоголь для вас не важливий, ви ТАКОЖ зміцнюєте свою рішучість, і ви будете почувати себе ще більш прихильними свого здоров’я.

Порада: говорите так, ніби ви тверезий роками, навіть якщо це було всього один день.

10 кроків, щоб кинути пити алкоголь самостійно

Крок 6. Внутрішній розмова: усвідомлюйте свій «розмова з самим собою» … ці маленькі заяви, які ви говорите собі тисячу разів в день. Може бути, ніхто не чує, що ви говорите собі, але ви робите. Зробіть для себе позитивні заяви, які направлять вас на краще майбутнє. Постійно нагадуйте собі причини, за якими ви більше не вживаєте алкоголь, і як будучи ЗДОРОВИМ ви себе почуваєте, і яке ЯСКРАВЕ майбутнє у вас зараз, коли ви проходите курс лікування алкоголізму в Україні.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Ваші помилки в минулому. Вірте в себе, тому що ви той, хто контролює ваше життя.

  Крок 7. Майте бурхливу фантазію: використовуйте свою фантазію, щоб уявити огидні наслідки алкоголізму. Наприклад, коли ви думаєте про келих пива, уявіть, що це дійсно стакан сечі, в якому плавають тисячі мікробів. Звучить погано, а? Саме так. Більш огидні уявлення про алкоголізм (слово або почуття) допоможуть Вам використовувати цю біль, щоб допомогти чинити опір алкогольному потягу і проявить бажання кинути пити алкоголь назавжди. Ваш розум – це дивовижна сила уяви.

  Порада: нехай ваше яскрава уява вичерпується.

  Крок 8. Подивіться на «Здорового себе»: уявіть собі своє майбутнє, без алкогольної залежності, без алкогольного запою або похмільного синдрому і наскільки ви успішні, щасливі, здорові й улюблені. Ваше майбутнє починається саме тоді, коли ви вирішите, що алкоголь більше не буде домінувати у вашому повсякденному житті. У той момент, коли ви прийняли рішення кинути пити алкоголь, ви починаєте ставати здоровішими. Пам’ятайте, не має значення, скільки помилок ви зробили в минулому, тому що минуле – це минуле. Важливим є те, що ви збираєтеся робити СЬОГОДНІ, щоб направити своє життя в кращому напрямку.

  Крок 9. Повсякденні дії: якщо ви сподіваєтеся кинути пити алкоголь назавжди, ви повинні діяти інакше, ніж раніше. Чи не їдьте в цей місцевий паб по дорозі додому з роботи. Не тримайте алкоголь вдома або на роботі. Замініть більш здорових занять в ті години, які ви зазвичай п’єте. Більшість алкоголіків питимуть алкоголь замість їжі, тому обов’язково зробіть собі 3 або 4 невеликих прийому їжі протягом дня.
  Ваше життя просто НЕ зміниться наскільки ви цього хочете – до тих пір, поки ви продовжуєте робити те ж саме знову і знову. Як тільки ви почнете робити речі по-іншому, ваше життя стане іншою.

  Порада: зміна ваших повсякденних дій – більш важлива річ, яку ви можете зробити.

  Крок 10. Ваші друзі і оточуючі: Пам’ятайте, коли ви були дитиною, ваша мама читала вам лекції про різні речі, і вона говорила: «Ну, якщо б всі ваші друзі зістрибнули зі скелі, ти б також зістрибнув, чи не так?! »Що ж, мама була права, Ви можете любити своїх друзів … але якщо вони обертають своє життя навколо алкоголю, то в ваших же інтересах бачитися з ними, коли вони НЕ п’ють. Або, що ще краще, знайдіть нових друзів, які знаходяться на тій же здорової дорозі, що і ви.

  Якщо вам важко не бачити своїх друзів, коли вони п’ють, не забудьте зустрітися з ними трохи пізніше, ніж зазвичай, або після того, як ви насолодилися хорошою здоровою їжею. Зрештою ви виявите, що ХОЧЕТЕ виявитися в здорових для вас ситуаціях. Коли ви щиро прагнете бути поруч зі здоровими людьми і в позитивній обстановці, ви виявите, що відмова від вживання алкоголю або його скорочення просто стають частиною вашої натури.

  10 кроків, щоб кинути пити алкоголь самостійно

  Отже, що ж робити, якщо Ви дізналися ці 10 кроків позбавлення від алкогольної залежності в Україні?

  Застосовуйте на практиці ці 10 кроків, щоб кинути пити алкоголь назавжди, і ви скоро будете на шляху до того, щоб стати здоровішими і щасливішими, ніж будь-коли.
  Багато людей, які мають залежність від алкоголю – цілком можуть кинути пити самостійно!

  Але неминучий той факт, що людям складно позбутися повсякденних дій, друзів та інших обставин впливають на стадії алкоголізму і саму залежність!

  Тому, рекомендуємо для початку пройти консультацію у Лікаря нарколога в Наркологічної клініці Альтера Україна для отримання більш точного визначення Вашого стану залежності та методи боротьби з алкоголізмом індивідуально під Ваше стан!

  У момент, коли людина не в змозі кинути пити самостійно – він може пройти курс лікування від алкоголізму в Миколаєві!

  Залишилися питання?
  Телефонуйте: +38 (050) 980 75 41, +38 (067) 413 34 21
  Консультація безкоштовно і анонімно!