Uk Uk

Отже, реальні чоловічі – сиськи? Чи може алкоголь дійсно викликати це?

Вся правда про такі наслідки вживання алкоголю!

Так, алкоголь може безпосередньо викликати зростання грудей у ​​чоловіків.

І з двох основних причин:

 • по-перше, підвищене споживання калорій може додати велику кількість жирової тканини в область грудей, особливо у чоловіків, схильних до гінекомастії (збільшення грудей у ​​чоловіків).
 • по-друге, хміль в пиві перетворюється в естроген в організмі. Ваша перевантажена печінку просто не може адекватно видалити цей надлишок естрогену

Які наслідки вживання алкоголю?

Результатом всього цього додаткового естрогену є те, що чоловіче тіло почне проявляти жіночі характеристики, такі як збільшення грудей і випадання волосся на тілі. Ви також будете відчувати атрофію яєчок, оскільки естроген починає робити свій домінуючий вплив на ваш організм.

Як позбутися від жінкоподібний грудей у ​​чоловіків?

Найшвидший спосіб позбутися – це кинути пити самостійно якомога швидше або пройти курс лікування алкоголізму. Ви повинні дозволити своєму тілу зцілитися. Видаляючи алкоголь зі свого життя, ви виправили одну з ОСНОВНИХ ПРИЧИН гинекомастии і атрофії яєчок. В результаті припинення вживання алкоголю, протягом наступних декількох тижнів і місяців ваше тіло починає виліковуватися.

Ви також захочете почати займатися хоча б і мінімально але фізичними вправами. Проста щоденна прогулянка і пара днів силових тренувань будуть творити чудеса для вас. Ви схуднете (часто в області грудей) і приведете в тонус ці в’ялі м’язи.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Отже, ось воно – Ви боретеся з “чоловічий грудьми”?

  Тоді зробіть що-небудь з цим! Прийміть рішення кинути пити самостійно алкоголь і почати помірну програму вправ. Повірте, ви будете раді бачити себе нового в дзеркалі і відчувати себе краще, ніж ви протягом багатьох років.

  Тепер Ви знаєте які наслідки хронічного алкоголізму.

  Але тепер Ви знаєте ще щось, що це не крайній захід і все виліковне! Вам просто потрібно зізнатися самому собі, що у Вас є проблема і пройти курс лікування від алкоголізму в Миколаєві

  Залишилися питання?

  Телефонуйте: +38 (050) 980 75 41, +38 (067) 413 34 21

  Консультація безкоштовно і анонімно!