Uk Uk

Міф: я можу кинути пити в будь-який час, коли захочу.
Факт: Можливо, ви і зможете; Швидше, ви не можете. У будь-якому випадку, це просто привід, щоб продовжувати пити. Правда в тому, що ви не хочете зупинятися. Ви відчуваєте, що контролюєте себе, незважаючи на всі свідоцтва про зворотне і незалежно від того, які наслідки алкогольної залежності.

Міф: моє пияцтво – моя проблема.
Факт: це правда, що рішення кинути пити залишається за вами. Але ви обманюєте себе, якщо думаєте, що ваше пияцтво нікого не чіпає, окрім вас. Алкоголізм впливає на всіх навколо вас, особливо на найближчих вам людей. Ваша проблема – це їх проблема.

Міф: я не п’ю щодня або я п’ю тільки вино або пиво, тому я не можу бути алкоголіком.
Факт: Алкоголізм НЕ визначається тим, що ви п’єте, коли п’єте чи навіть скільки п’єте. Сам факт того що ви п’єте визначає проблему. Якщо ваш алкоголізм в Україні викликає проблеми в вашому домі чи на роботі, у вас є проблеми з алкогольною залежністю – будь ви п’єте щодня або тільки по вихідним, п’єте текілу або дотримуєтеся вина, п’єте три пляшки пива в день або три пляшки віскі.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Міф: я не алкоголік, бо у мене є робота і у мене все добре.
    Факт: вам не потрібно бути бездомним і пити з паперового пакета, щоб бути алкоголіком. Багато алкоголіки можуть мати роботу і забезпечувати свої сім’ї. Деякі навіть здатні досягати успіху в своєму бізнесі. Але тільки те, що ви успішний алкоголік, не означає, що ви не піддаєте себе або інших небезпеки. Згодом наслідки наздоженуть і Вас і Вашу родину.

    Міф: Пияцтво і алкоголізм не є «страшної» залежністю, як наркотична залежність.
    Факт: Алкоголь – це наркотик, а алкоголізм так само шкідливий, як і наркоманія. Алкогольна залежність викликає зміни в тілі і мозку людини, а тривале зловживання може мати навіть руйнівні наслідки алкоголізму для вашого здоров’я, вашої кар’єри і ваших відносин. Алкоголіки відчувають фізичну абстиненцію, коли припиняють пити, так само, як споживачі наркотиків, коли кидають.