Uk Uk

Для початку розглянемо “Алкоголізм що це”? І як впливає алкоголь на ваше здоров’я?

Алкогольну залежність часто неправильно розуміють, тому що дуже багато українців вживають алкоголь в міру і ведуть нормальну, здорову життя. На відміну від інших речовин, алкоголь є як законним, так і соціально прийнятним. В результаті руйнування, яке може бути викликане алкогольною залежністю, часто недооцінюється до тих пір, поки не відбудеться різке подія, таке як розрив відносин, нещасний випадок, втрата роботи або серйозне захворювання.

Вживання великої кількості алкоголю піддає організм до великих проблем пов’язаних зі здоров’ям, сім’єю і навколишнім світом!

Розглянемо для початку які наслідки алкоголізму в цілому або ж наслідки тимчасового алкогольного запою в Україні, які наслідки хронічного алкоголізму:

 • Захворювання печінки. Пияцтво збільшує кількість жиру в печінці (стеатоз печінки), призводить до запалення печінки (алкогольний гепатит) і з часом відбувається руйнування і рубцювання всіх тканин печінки (тобто цироз печінки).
 • Проблеми з травленням. Пияцтво призводить до запалення слизової оболонки шлунка (гастрит), а також виразці шлунка і стравоходу. Пияцтво і алкоголізм пошкоджує підшлункову залозу і призводить до її запалення (панкреатит).
 • Виникають серцеві захворювання. Пияцтво і алкоголізм призводять до підвищення артеріального тиску і збільшення ризику серцевої недостатності або інсульту.
 • Діабет. Пияцтво і алкоголізм збільшують ризик низького рівня цукру в крові (гіпоглікемія).
 • Очні захворювання. Пияцтво і алкоголізм викликають слабкість і параліч очних м’язів, що може спровокувати навіть недоумство.
 • Пошкодження кісткового частини тіла. Алкоголь може перешкодити виробництву нової кістки. А втрата кісткової маси призводить до витончення кістки (остеопороз) і збільшення ризику переломів.
 • Порушення нервової системи. Пияцтво і алкоголізм впливають на вашу нервову систему, викликають оніміння і біль в ногах і руках, а також провокує короткочасну втрату пам’яті.
 • Слабшає імунна система організму. Пияцтво і алкоголізм заважає вашому організму протистояти будь-яким хворобам, збільшують ризик виникнення різних захворювань, в тому числі і пневмонія.
 • Збільшує ризик розвитку ракових клітин. Пияцтво і алкоголізм безпосередньо пов’язують з високим ризиком розвитку раку, включаючи рак рота, горла, печінки, стравоходу, товстої кишки і молочної залози.
Как победить алкоголизм?

А тепер розглянемо яка буває профілактика алкогольної залежності?
Звичайно, очевидний спосіб – просто ніколи не пити, і хоча цей метод гарантує, що алкогольна залежність ніколи не розвинеться, це не єдиний метод.
Багато людей потребують професійного лікування алкоголізму в Миколаєві! Освіта – ключ до профілактики наркоманії та алкоголізму. Основним способом запобігання алкоголізму і наркоманії є освіта. Важливо інформувати молодь та дорослих про всі наслідки алкоголізму, і в цілому вживання наркотиків і алкоголю.

Посил «просто скажи ні наркотикам» не дає достатньо інформації для запобігання алкоголізму в суспільстві, особливо підлітковий алкоголізм.

Почніть рано і часто говорити про наслідки алкоголізму і наркоманії!

Просвіщаючи людей про наслідки алкоголізму, важливо зробити інформацію відповідає віку. Слід починати з маленьких дітей, вчити їх, що зловживання наркотиками і алкоголем небезпечно, і продовжувати з більш докладним повідомленням до підліткового і юнацького віку.

Підлітковий алкоголізм часто починається зі звичайного захоплення наркотиками і алкоголем тільки тому, що хочуть побачити, на що це схоже. Навчаючи їх більш повно, ми можемо допомогти їм зрозуміти необхідність уникати цих речовин і навіть не експериментувати з ними.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Коли людина стає старше, він дізнається більше про наслідки алкоголізму і різних видах токсикоманії.

  Профілактика і лікування алкоголізму в Миколаєві не повинно відбуватися тільки в школі чи класі. Батьки також відіграють велику роль в профілактиці підліткового алкоголізму. Батькам не потрібно просто читати лекції своїм дітям. Батьки можуть практикувати зі своєю дитиною способи сказати «ні». Вони можуть практикувати рольові ситуації, які допоможуть їм почувати себе більш комфортно, коли вони стикаються з реальним спокусою одного спробувати наркотики.

  Найголовніше, що батьки можуть вести постійну розмову про існуючі тенденції і прислухатися, коли підлітки потребують допомоги, кажучи «ні». Профілактика алкоголізму не просто необхідна для навчання молодих людей. Багато дорослих стають алкоголіками і наркоманами в більш пізньому віці. Алкогольна залежність може швидко захопити життя людини, і кращий спосіб уникнути залежності – це не починати з самого початку або вже на певній стадії алкоголізму прийняти рішення і кинути пити назавжди.

  Ефективні методи профілактики алкоголізму в Україні будуть націлені на людей будь-якого віку і походження, тому що нам всім необхідно нагадати про небезпеки токсикоманії та алкогольної залежності.

  В Україні – Наркологічний центр “Altera” допоможе Вам і Вашим рідним / близьким впоратися з проблемою алкогольної залежності!

  Наш центр працює 24 години і ви можете телефонувати лікаря нарколога на будинок!

  Консультацію з цього і будь-якого іншого питання (процес лікування залежності, ціна на лікування алкогольної залежності та інші), пов’язаному з вживанням алкоголю Вашого рідного або близького людини, Ви можете отримати за телефоном:

  +38 067 413 3421 або напишіть ваше запитання на пошту (hidden)