Uk Uk

Запам’ятайте! Діти заслуговують такого позитивного зміни в родині з боку батьків – і ви теж!

У багатьох людей, які страждають на алкоголізм, є неправильне уявлення про те, що вживання алкоголю ними ні на кого не впливає.

Звичайно, це не так, і діти батьків-алкоголіків можуть бути одними з найбільш постраждалих.

На жаль, наслідки дорослішання хлопчиків і дівчаток в середовищі алкоголізму іноді настільки згубна, що наслідки такого середовища зберігаються все життя, дуже впливають на те, як діти, що стали дорослими, бачать себе і інших, взаємодіють у взаєминах і багато іншого.

Батьки, які хочуть позбутися від алкоголізму, можуть бути здивовані, дізнавшись який вплив їх залежність може надати на їхніх дітей зараз і в зрілому віці.

Вплив батьків алкоголіків на життя і розвиток дітей!

Позбавлення від алкоголізму

Оскільки діти не мали доброго прикладу для наслідування зі свого дитинства і потенційно ніколи не відчували традиційних або гармонійних сімейних відносин, подорослішавши діти алкоголіків починають самі пізнавати життя в гармонії і здоровому глузді, життя без всякого роду наслідків алкоголізму.

Якщо ж в родині був хтось із батьків, який вживав раніше але впорався з недугою, звернувся в наркологічну клініку, пройшов курс реабілітації і позбувся алкогольної залежності, то у дитини є всі шанси пізнати ту різницю між батьками безнадійними і батьками люблячими і по справжньому здоровими!

У тих сім’ях, де обоє батьків вживають алкоголь в тій чи іншій мірі, діти в колективі з друзями завжди відчуватимуть конфлікт з самим собою, збентеження і сором’язливість, коли зрозуміють, що в інших сім’ях пияцтво вважається нормальним.

Питання довіри

Після того як дорослі діти алкоголіків виросли в атмосфері, в якій брехня стає нормою, у них можуть виникнути серйозні проблеми з довірою до інших людей у ​​дорослому житті. Порушені обіцянки минулого говорять їм про те, що довіра до кого-то може мати неприємні наслідки в майбутньому.

В результаті дорослі діти будуть уникати тісних відносин з протилежною статтю і шукати щастя на самоті.

Якщо той з батьків-алкоголік дитини був злим, або жорстокого, коли він був п’яний, дорослі діти можуть рости зі страхом перед усіма злими людьми. Вони можуть провести своє життя, уникаючи конфліктів або конфронтації будь-якого роду, побоюючись, що це може стати насильницьким.

Самоосуждение

Якщо в родині був бурхливий виховання з боку батьків, які постійно перебувають в стані алкогольного сп’яніння, то діти часто не відчувають себе адекватними і розсудливими, порівнюючи себе з іншими, і відчувають, що вони недостатньо гарні через це з’являється маса комплексів і суджень. У дітей розвивається низька самооцінка.

Отже, такі діти важко заводять друзів і в результаті ізолюють себе.

Найчастіше вже подорослішав дитині з сім’ї алкоголізму буває важко проявляти себе на громадських заходах, виникає певне відчуття страху.

Поведінка, яка потребує схвалення

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  На додаток до суворих суджень, деякі дорослі діти алкоголіків постійно шукають схвалення у інших. Вони стають залежними від думки інших людей і живуть у страху перед будь-якою критикою.

  Або навпаки, щоб уникнути критики або гніву з боку своїх батьків – алкоголіків, багато дітей стають супер відповідальними або прям перфекціоністами, і можуть стати понад вимогливими до самих себе і трудоголіками. А з іншого боку, такі діти, подорослішавши нерідко відображають ті ж самі погані вчинки, які вони могли спостерігати в дитинстві.

  Якщо батько – алкоголік був емоційним або фізично розпускав руки, то у дорослого дитини можуть також розвинутися емоційні і фізичні шрами (як ніби так і має бути)

  Емоційні і психологічні шрами, можуть бути настільки глибокими, що вони збережуться в зрілому віці.

  А що ж робити, якщо вже сім’я страждає алкогольною залежністю?

  Якщо у вас проблеми з алкоголем і ви на певній стадії алкогольної залежності, і у вас є діти вдома – спробуйте знайти допомогу у лікарів фахівців! Звернувшись в наркологічну клініку, Ви зможете отримати 100% повноцінну допомогу та позбутися алкогольної залежності. Пройшовши повний курс реабілітації, в 80% випадках залежні входять в реальне життя і пристосовуються до нормального здорового життя!

  Зосередьте свою увагу на любові до ваших дітей і на те, як ваше вживання алкоголю може вплинути на них!
  Велике значення для лікування алкоголізму має Ваша мотивація. Заради чого і заради кого Ви готові кинути пити і пройти повний курс лікування алкоголізму в Миколаєві.

  Запам’ятайте! Діти заслуговують такого позитивного зміни в родині з боку батьків – і ви теж!

  Аналогічним чином, якщо ви є дитиною одного з батьків, який є або зараз страждає алкогольною залежністю (або мав інші проблеми з залежністю) та відчуває одну або декілька з перерахованих вище проблем або будь-якого психічного розладу, зверніться за підтримкою.

  Ви не самотні, і ви заслуговуєте допомоги та лікування!

  Консультацію з цього і будь-якого іншого питання (процес лікування залежності, ціна на лікування алкогольної залежності та інші), пов’язаному з вживанням алкоголю Вашого рідного або близького людини, Ви можете отримати за телефоном:

  +38 067 413 3421 або напишіть ваше запитання на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.