Uk Uk

Специфіка комплексної терапії

Лікування алкоголізму в клініці завжди має на увазі комплексний підхід, пов’язаний з госпіталізацією в комфортних умовах і розкриттям проблем в індивідуальному порядку в процесі консультації. Наступний етап передбачає детоксикацію, що очищає організм від токсинів, отриманих під час тривалого прийому спиртного, після чого висновок із запою поряд зі зняттям похмільного синдрому. Потім проводиться психокорекція разом з індивідуальними або груповими заняттями з психологом.

Ближче до кінця терапевтичного курсу практикується профілактичне лікування і реабілітаційний курс – зазвичай все це триває аж до півроку. Багато що залежить від поточного стану пацієнта. У деяких випадках призначається кодування. Існує безліч подібних методик, наприклад, вшивання ампул під шкіру, вживання порошків, таблеток, а найостанніші методики мають на увазі лазерну терапію і гіпноз.

Абсолютно всі методи об’єднані наступним: необхідно переконати пацієнта в шкоді спиртного, домогтися відрази до алкогольних напоїв. При досягненні результату відновлюється правильна робота внутрішніх органів і систем організму в цілому.

Переваги лікування в клініці

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  З кожним роком все більше людей переконуються в тому, що пансіонат для алкоголіків – це найкраще місце, де можна остаточно позбутися від пристрасті.

  • У клініках надається стовідсоткова конфіденційність і анонімність.
  • Під час лікування фахівці індивідуально підходять до всіх хворих.
  • Терапія проводиться за індивідуально розробленою для всіх програмою.
  • В процесі лікування особливий акцент робиться на індивідуальні особливості хворого.
  • Надаються вельми комфортні умови перебування.

  Таким чином, якщо хочеться, щоб близька максимально швидко забув про алкозалежності, терапія повинна здійснюватися професійно і в досить комфортних умовах.

  Сучасний центр кодування і лікування різних залежностей оснащений сучасним обладнанням, яке сильно відрізняється державних лікарень. Тут фахівці дотримуються нових методик, прекрасно справляються зі своїми завданнями. Кожен пацієнт може розраховувати на особливий догляд з привітним ставленням, якісними і кращими медикаментами. Перед вибором того чи іншого закладу настійно рекомендується ознайомитися з його особливостями і зрозуміти, яких принципів дотримуються лікарі під час лікування.

  З’явилися додаткові питання або хочеться отримати детальну інформацію про терапевтичних програмах? Тоді саме час дзвонити менеджерам реабілітаційного центру. Вони розкажуть про нюанси співпраці, дадуть корисні поради, підкажуть, які дії робити в тих чи інших випадках і в цілому допоможуть почати вирішувати проблему алкогольної залежності.