Uk Uk

Суть реабілітації алкоголіків

Кожен пацієнт зможе розраховувати на індивідуальний терапевтичний курс, адже у всіх свої причини формування алкогольної залежності. У клініках фахівці пропонують фізичні і психологічні програми адаптації, щоб закріпити успіх лікування. Психологи на регулярній основі спілкуються з колишніми залежними, допомагають їм влитися в соціум, звільнитися від спиртного, повноцінно відновитися після запоїв і так далі. Спільно виробляється кілька сценаріїв поведінки, де великий ризик алкогольного впливу, наприклад, на урочистих чи святкових заходах. Персонал вчить не вживати спиртне і при цьому підтримувати добрі стосунки з оточуючими, ввічливо відмовлятися від алкоголю в компаніях і давати зрозуміти, що випивка більше не цікава.

Психологічна реабілітація алкоголіків має на увазі також роботу з близькими пацієнтів для налагодження сімейних відносин. Лікарі дають зрозуміти, як краще поводитися з колишнім алкоголіком, щоб він знову не зіткнувся з рецидивом. Як показує практика, саме психологічна допомога позитивно впливає на подальше одужання, оскільки люди усвідомлюють всю небезпеку своєї пристрасті, стають більш мотивованими нарешті ліквідувати руйнівний недуга.

Куди звертатися для реабілітації?

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Безкоштовна допомога при алкоголізмі може бути надана в реабілітаційних центрах, де фахівці відновлюють втрачені через захворювання вміння і сприяють відновленню фізичного і душевного здоров’я колишнього хворого. В результаті безконтрольного вживання спиртного особистість деградує – втрачає здатність взаємодії з соціумом, забуває про елементарні побутових справах, стає марною і ледачою.

  Щоб розраховувати виключно на позитивний результат, потрібно вибрати перевірений реабілітаційний центр, а для цього особливий акцент робиться на:

  • Рівні кваліфікації персоналу. Алкозалежних зможуть відновити виключно професійні наркологи та психологи.
  • Ступені комфорту. Завдяки комфортним умовам легше почати відновлюватися.
  • Терапевтичних програмах. Важливо, щоб вони були комплексні і включали в себе відразу кілька складових для повноцінної реабілітації.

  Фахівці допомагають людині усвідомити свою недугу, потім він приймає рішення про лікування. Лікарі обов’язково допоможуть знайти причину, через яку з’явилося пристрасть, і швидко визначать способи її ліквідації.

  Таким чином, психологічна реабілітація є чудовою нагодою досягти стійкого результату і ліквідувати згубну алкогольну залежність. При добровільному бажанні забути про звичку, допомоги професіоналів і підтримки з боку сім’ї, близьких, гарантовано вдасться викликати огиду від алкогольної прихильності і зрозуміти важливість ведення здорового і тверезого способу життя.