Uk Uk

Ознаки та наслідки пивного алкоголізму

Головною ознакою вищеописаного захворювання є щоденне вживання хмільного напою. Якщо випивається більше 0.5 літра в день, це вже говорить про втрату контролю. Приблизно через тиждень у людини погіршується самопочуття, знижуються когнітивні функції, він починає вести себе менш адекватно. Крім усього іншого, формується хворобливий потяг до слабоалкогольних напоїв: навіть якщо є серйозні протипоказання, споживачеві складно зупинитися, він продовжує пити спиртне кожен день. Черговий ознака проявляється в треморе кінцівок і атрофії кровоносних судин. До очевидних симптомів відносять тремтіння рук, ніг, почервоніння обличчя та інших тілесних частин, нездатність справлятися зі стандартними фізичними навантаженнями.

Чим небезпечний пивний алкоголізм і як його вилікувати?

Наслідки пивного алкоголізму – це те, до чого призводить регулярне вживання спиртного напою. Мова йде про:

 • Тремтінні кінцівок. На певній стадії захворювання кардинально змінюється функціонування нервової системи.
 • Погіршенні ниркової роботи. Сечокам’яна хвороба являє собою небезпечний наслідок пивного алкоголізму. Діагностування недуги можливо лише після здачі аналізів і УЗД.
 • Стенокардії. Через дистрофіїміокарда пропадає можливість перенесення сильних навантажень, в ранньому віці підвищується шанс інфаркту.
 • Головних болях. Продукти алкогольного розщеплення провокують сильні мігрені, що виникають вранці. Споживач приймає анальгетики для позбавлення від них, але стенокардія і сечокам’яна хвороба лише поглиблюються через це.
 • Запої. У певний період людина переходить до щоденного вживання пива по кілька разів.

Крім усього іншого, пивний алкоголізм призводить до найсильнішої детоксикації. Отруюються тканини, кістки, внутрішні органи. Причому вони страждають набагато більше, ніж від прийняття коньяку або вина.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Особливості лікування пивного алкоголізму

  Лікування від пивного алкоголізму в першу чергу спрямоване на те, щоб якомога швидше знизити побічні ефекти скасування вживання спиртного. Лікарі виписують пацієнтам препарати, засновані на бензодіазепіни. З їх допомогою набагато легше переживається алкогольний психоз, пропадають судоми і відновлюється нервова система.

  Що стосується психологічної допомоги, то вона складається з індивідуальної, сімейної терапії, мотиваційних програм. Спеціаліст ознайомиться з основними причинами, чому чоловік почав пити пиво, розбереться в сімейних і робочих проблемах.

  Головне завдання терапевтичного курсу – дати людині зрозуміти, що алкоголізм є захворюванням і потребує лікування. Психотерапевт повинен розвинути силу волі, мотивувати пацієнта скоріше видужати і повернутися в сім’ю. Якщо з алкоголіком будуть взаємодіяти грамотні лікарі, лікування завершиться успішно, а колишній залежний більше ніколи не буде вживати пиво.