Uk Uk

Симптоми вживання опіоїдів

Опіоїди в організмі порушують мозкову діяльність, виробляючи штучні ендорфіни. Вони не тільки блокують біль, але і дозволяють людям прекрасно відчувати себе. Коли пацієнт надмірно вживає опіоїди, він обманює мозок і змушує його грунтуватися на штучних ендорфінах, в результаті чого з часом припиняється вироблення власних. Чим довше людина приймає препарати, тим вище стає ймовірність подібного результату. Крім усього іншого, через якийсь час через розвиток стійкості доза, необхідна для досягнення ейфорії, буде лише зростати.

Перший крок до одужання полягає у визнанні наявності опіоїдних проблем. Ознаки та симптоми пристрасті бувають фізіологічними, психологічними і поведінковими. Ключові серед них – це, звичайно ж, нездатність відмовитися приймати препарат і не перевищувати оптимальне дозування. Залежність від опіоїдів проявляється і в інших симптомах по типу:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  • Погану координацію.
  • Млявості.
  • Поверхневому диханні або низькому дихальному ритмі.
  • Нудоті, блювоті.
  • Запорах.
  • Відчутті занепокоєння.
  • Порушеного процесу прийняття рішень.
  • Відмови від відповідальності за свої вчинки.
   Якщо наступила передозування вищеописаними речовинами, необхідно моментально надати медичну допомогу. Навіть при наявності найменших підозр потрібно негайно викликати карету швидкої допомоги. Про всяк випадок краще придбати рецептурний назальний спрей налоксон, який допоможе під час передозування. Вона проявляється в звужених зіницях, втрати свідомості, блювоти, нерівному пульсі, повільному, нестабільному диханні і відсутності реакції на подразники.

  Як проявляється опіоїдна залежність?

  Програма лікування

  Курс підтримуючого лікування формується з урахуванням стану здоров’я пацієнта, стадії розвитку залежності, рівня толерантності до речовин і так далі. Зазвичай терапевтичний курс складається з:

  • Медикаментозного лікування. Лікарі підбирають препарати вкрай обережно для виключення небажаного психоактивної дії. Використовуються седативні засоби поряд з транквілізаторами для стабілізації психічного стану, зняття тривожності, агресії, пригніченості. За допомогою нейролептиків нормалізується функціонування ЦНС. Під час лікувального процесу настійно рекомендується стежити за самопочуттям пацієнта і контролювати стан його здоров’я.
  • Фізіотерапії. Спрямована на зміцнення, поступове відновлення здоров’я, стабілізацію психічного стану.
  • Психотерапії. Практикуються групові та індивідуальні заняття. Коли пацієнт взаємодіє з психотерапевтом, фахівець розповідає, наскільки небезпечні опіоїдні знеболювальні і до чого зазвичай призводить їх активне вживання. Крім усього іншого, лікар мотивує хворого подолати залежність, виявити причини, що провокують її появу, вирішити психологічні проблеми пацієнта, діагностувати і коригувати психічні розлади.

  Зазвичай нарколог і пацієнт працюють спільно, разом займаються плануванням психологічної, соціальної реабілітації. Більш того, вони спілкуються з родичами наркомана, розповідають їм, як потрібно поводитися з членом сім’ї, який скоро вийде з клініки і повернеться додому.