Uk Uk

Показання та протипоказання до процедури

До основних показань для детоксикації відносять наявність абстинентного синдрому і безпосередньо терапію самого пристрасті. Залежно від того, які саме дурманящіе речовини приймає пацієнт, нарколог порадить той чи інший тип процедури. Наприклад, у випадку з героїнової залежністю практикується ультрашвидкий опіоїдна детоксикація. При курінні марихуани, вживанні амфетаміну та синтетичних наркотиків ідеальним варіантом стане медикаментозна детоксикація. Якщо ж термін залежності не такий великий і пацієнт балується «легкими наркотиками», то засоби для детоксикації організму можуть бути виписані додому.

Необхідно усвідомлювати, що вищеописана процедура – це не універсальний метод лікування наркотичної залежності. Існує кілька протипоказань, з якими потрібно ознайомитися кожному. Мова йде про:

 • Вагітності.
 • Епілепсії.
 • Хронічних серцевих захворювань.
 • Важких психічних розладах.
 • Загостренні виразки шлунка.
 • Загалом важкому стані пацієнта.

Детоксикація організму: показання, протипоказання, для чого потрібна процедура?

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Для чого необхідна детоксикація?

  Коли людина вживає наркотики, його організм починає поповнюватися продуктами розпаду психоактивних речовин. Через це хворий отруюється, у нього погіршується увага і пам’ять, провокується неадекватне мислення з галюцинаціями. У жировому прошарку токсини зберігаються протягом довгих років – вони в обов’язковому порядку повинні бути виведені, адже якщо речовини виявляться в крові, то знову спровокують тягу до заборонених препаратів. Більш того, велика концентрація отрут може бути смертельно небезпечною для життя людини. Коли пацієнт захоче відмовитися від алкоголю або наркотиків, то зіткнеться з болісними відчуттями, проте препарати детоксикації організму дозволять мінімізувати біль.

  Кваліфікований персонал приватних клінік професійно займається внутрішньовенним введенням медичних препаратів. Вони супроводжують пацієнтів до того моменту, поки симптоми абстиненції повністю не зникнуть. На фінальному етапі необхідно додатково обстежитися, щоб визначити результати процедури.

  Як зробити детоксикацію організму? Все просто: потрібно звернутися до менеджерів перевіреного реабілітаційного центру і записатися на прийом. Вони продіагностіруют пацієнта, займуться розробкою індивідуальної терапевтичної програми і розкажуть про неї пацієнтові. По завершенні самої процедури ліквідується фізична залежність, але залишається психологічна, тому важливо не завершувати лікування і продовжувати активно взаємодіяти з грамотними лікарями.