Uk Uk

Суть кодування від наркозалежності

У більшості випадків лікування наркоманії кодуванням на увазі вшивання під шкіру спеціальної капсули, в якій міститься розчин налтрексона – це блокатор рецепторів задоволення. За допомогою даної речовини рецептори, які є для отримання задоволення від прийняття дурману, стають «нечутливими». В результаті пацієнт після вживання наркотику не відчуває ейфорії і через якийсь час сам розуміє, наскільки безглуздим є дане заняття. А найголовніше – людина позбавляється не тільки від фізичної, а й психологічної залежності, яка становить величезну небезпеку.

Як показує практика, багато хворих після проходження лікувального та реабілітаційного курсу стикаються з дуже важким психічним станом, яке нерідко триває цілий рік. У цей період багатьох долають зриви, оскільки ще залишилися спогади про минуле «кайф». Реальним рішенням у такій ситуації стане закодувати наркомана і вшити капсулу в область лопатку – туди, звідки її буде проблематично самостійно витягнути. Речовина має різний термін дії – від 1 до 6 місяців. Родичі пацієнта можуть самі вибрати термін кодування.

Вищеописана процедура є успішною в тому випадку, якщо під час дії налтрексону пацієнт не зіткнувся зі зривом. Рівень ефективності також безпосередньо залежить від того, наскільки сильно пацієнту хочеться жити тверезо. Найкраще даний метод поєднується з психотерапією і тривалої реабілітацією в умовах спеціалізованого центру.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Чи можливо закодувати наркомана?

  Чому кодування краще доповнювати комплексним терапевтичним курсом?

  Сьогодні багато хто цікавиться, чи можна закодуватися від наркотиків? Відповідь на це питання є позитивним, проте слід розуміти, що кодування – точно не найпростіший і оперативний метод ліквідації пристрасті. Згідно зі статистичними даними, у багатьох закодованих пацієнтів з’являються рецидиви, тому вони знову починають приймати дурман. Кодування – це явно не стовідсоткова гарантія тривалої ремісії і відновлення від залежності.

  Кваліфіковані й досвідчені доктора наркологічних клінік вже давно змогли переконатися в тому, що найефективніший метод лікування – комплексна програма в умовах наркологічної клініки, в якій поєднується медикаментозна, психологічна допомога з кодуванням. Переваги такої терапії досить очевидні:

  • Лікування засноване на свідомому рішенні наркомана позбутися хвороби.
  • Пацієнт підтримує мотивацію вилікуватися і боротися з недугою.
  • Терапія має на увазі стовідсоткову анонімність і конфіденційність.
  • В кінці програми практикується реабілітація для запобігання зривів.
  • Фахівці підтримують не тільки хворих, але і їх родичів.
   Таким чином, приватна клініка стане ідеальним рішенням проблеми, адже тут свою роботу виконують досвідчені лікарі-наркологи та психологи, які допомагають багатьом залежним повернути здорову і повноцінне життя.