Uk Uk

Коли потрібна детоксикація?

Показанням для проведення детоксикації вважається наявність залежності і факт вживання дурману або алкогольних напоїв, навіть якщо людина епізодично приймає їх. Далеко не кожен хворий готовий розповісти про свою проблему родичам – в більшості випадків вона ховається до того моменту, поки ознаки наркотичної інтоксикації не стануть досить очевидними. Існують характерні ознаки, на яких потрібно обов’язково робити акцент. Мова йде про:

 • Сповільненій мови і нехарактерною для людей немногословности. Морфін поряд з кодеїном і іншими наркотичними анальгетиками сильно гальмують діяльність ЦНС і сприяють зниженню когнітивних здібностей.
 • Надмірної активності і балакучості – це також викликає настороженість. Через кокаїну, метамфетаміну та інших психостимуляторів залежні відчувають прилив сил і ейфорію, їхня нервова система швидко збуджується.
 • Нестабільному психічному стані. Коли завершується ефект від дурману, людина стикається з апатією, нерідко переростає в депресію. Тому ейфорійні періоди у наркоманів зазвичай замінюються на пригнічений душевний стан. Багато в чому ці перепади настрою схожі з маніакально-депресивним психозом.
 • Порушення рухової координації. Черговий ознака, що свідчить про те, що діяльність ЦНС порушена.
 • Червоних очах, підвищений апетит і веселий. Зазвичай такі прояви характерні для тих, хто вважає за краще марихуану. З точки зору медицини конопля не сприяє хворобливої ​​пристрасті, яке супроводжує абстинентний синдром. Але саме після марихуани люди переходять на більш сильні наркотики.

Всі вищеописані ознаки свідчать про наявність наркозалежності. У таких випадках обов’язково потрібно швидка детоксикація організму, проводити яку рекомендується виключно в стінах спеціалізованої клініки.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Проведення детоксикації

  Завдяки детоксикації з’являється реальна можливість ліквідувати фізичну залежність. Такі заходи з очищення організму сприяють відновленню природних функцій — тіло починає нормально функціонувати без дурману і вже не потребує його.

  Як відбувається детоксикація? Найчастіше застосовуються крапельниці, засновані на сольовому фізіологічному розчині. Якщо пацієнт вже довгий час страждає від залежності, одна крапельниця не допоможе, потрібно відразу кілька штук. За допомогою сольового розчину усувається зневоднення, відбувається відновлення водно-сольового і кислотно-лужного балансу в організмі. Крім усього іншого, стимулюється ниркова робота, прискорюється виведення наркотику з організму.

  Фахівці, що працюють в клініках, прекрасно знають, як проводиться детоксикація організму. Буквально за 1 тиждень вдається добитися нормальної роботи внутрішніх органів. Далі почнеться реабілітаційний курс, після якого пацієнт повернеться додому і почне вести тверезий спосіб життя.