Uk Uk

Що повинно бути основою лікування?

Багато хто задається питанням: як лікують від наркоманії? Взагалі, для подібного терапевтичного курсу характерна своя специфіка виходячи з різновиду дурману, дозування і стажу зловживання, наявності тих чи інших хвороб і психологічних проблем. Незалежно від стадії наркотичного захворювання існують певні принципи, якими повинні керуватися всі кваліфіковані лікарі. Тільки в такому випадку вони зможуть розраховувати на надання повноцінної допомоги. Серед основних принципів ефективної терапії можна виділити:

 • Згода залежного почати лікування.
 • Індивідуальний підхід, який враховує особистісні особливості пацієнта, стадію недуги, тяжкість процесу, темп і ступінь захворювання і так далі.
 • Проведення комплексної терапії. Потрібно вплив на психологічну, соціальну, фізичну і духовну сфери.

З урахуванням того, який стаж зловживання дурманом, лікування може передбачати як окремі, так і комплексні медичні заходи. В цілому ж якісний терапевтичний процес повинен обов’язково включати в себе наступні етапи:

 • Невідкладна наркологічна допомога і повноцінна детоксикація в разі передозувань, гострих отруєнь забороненими препаратами.
 • Зняття абстиненції і ломки, фізичне відновлення від наркотичних речовин.
 • Терапія, що рятує від психосоматичних порушень, що з’явилися в результаті тривалої наркотизації.
 • Запобігання тяги до психоактивних речовин, послідовна ліквідація наркозалежності
 • Реабилитационный период, ремиссия и профилактика срывов.

До слова, перед тим як лікують наркозалежних, в обов’язковому порядку проводиться діагностика, щоб виявити існуючі захворювання, визначити, до якого наркотику пацієнт відчуває найбільше пристрасть. На основі проведених аналізів відбувається розробка терапевтичного курсу.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Переваги лікування в клініці

  Настійно рекомендується зв’язуватися з приватними клініками, для яких характерно безліч незаперечних переваг. Йдеться про:

  • Індивідуальному підході до всіх пацієнтів. З залежним постійно взаємодіє наставник, практикується дієва терапевтична методика.і
  • Конфіденційності. Треті особи ніколи не дізнаються про те, що та чи інша людина проходив лікування в клініці.
  • Ресоціалізації. Після виписки з єдиного центру фахівці допомагають влаштуватися на роботу або відновитися в університеті.

  Якщо ви поняття не маєте, як лікують наркозалежність, краще відразу звернутися до компетентних лікарів та задати їм всі запитання. Найголовніше під час терапії – домогтися того, щоб людина усвідомила наступне: наркотик не врятує від усіх труднощів і проблем, навпаки, ситуація лише погіршиться і з’явиться набагато більше труднощів.

  Деякі цікавляться і тим, як примусово лікувати наркомана. В даному випадку необхідно усвідомлювати, що в нашій країні заборонена терапія без добровільної згоди пацієнта, тому найкраще поговорити з залежним, розповісти йому про шкоду наркотиків і мотивувати його таким чином скоріше відновитися і повернутися в сім’ю тверезою людиною.