Uk Uk

Дуже важливо дізнатися Вам для початку про наслідки алкогольної залежності, запропонувати свою точку зору коханій людині, щоб обговорити лікування алкоголізму. Вашому другу або члену сім’ї потрібна вся емоційна підтримка.

З чого почати?

Наркологічний центр “Альтера” пропонує кілька корисних порад для проведення втручання і лікування алкоголізму без згоди хворого. Як люблячий, жалісливий член родини або друг, ваша задача – переконатися, що ви не гнівайтесь і не турбуєтеся під час втручання, оскільки це може утримати алкоголіка (вашого улюбленого) від лікування алкоголізму.

Що Ви можете зробити для лікування алкоголізму без згоди хворого члена сім’ї?

 • Підключіть всіх членів сім’ї і друзів, які мають міцні відносини з алкоголіком.
 • Виключіть з кола помічників тих, хто може навпаки зашкодити; наприклад – істерична сім’я може принести більше шкоди, ніж користі або родич який п’є і не бачить в цьому ніякої шкоди – може навпаки переконувати в зворотному!
 • Консультація у лікаря – психіатр або нарколог: переконайтеся, що присутні відповідні фахівці (кваліфікований лікар нарколог або психіатр). Ваш улюблений людина повинна бути тверезим під час Вашого втручання, щоб прийняти рішення кинути пити назавжди. Тому що ваша кохана людина може не усвідомлювати, що у нього є проблеми з алкоголем.
 • З’ясуйте, як наслідки вживання алкоголю вплинуть на відносини в родині і з друзями. Ви повинні бути твердими щодо цих наслідків, навіть якщо це один з найскладніших аспектів Вашого втручання.
 • Визначте методи лікування алкоголізму: виклик лікаря нарколога на будинок або з можливістю транспортування в наркологічний центр.

Як вибрати правильні методи лікування алкоголізму?

 1. Зверніться в групи підтримки для сім’ї та друзів залежних, так як алкоголізм впливає на всю сім’ю, а не тільки на алкоголіка.
 2. Зверніться за професійною допомогою в наркологічний центр або безпосередньо до лікаря психіатра або нарколога.

Як вилікувати алкоголіка без його бажання?

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Лікування алкогольної залежності

  Існує багато різних варіантів лікування алкогольної залежності, і вони розрізняються, перш за все, своєю здатністю підтримувати поточний спосіб життя під час лікування. Ці варіанти включають такі типи програм лікування:

  • Стаціонарне лікування алкоголізму.
  • Амбулаторне лікування.
  • Повний курс лікування.

  Стаціонарне лікування алкоголізму зазвичай відбувається в умовах стаціонару, і є важливим для лікування алкоголіків. Стаціонарне лікування зазвичай триває всього кілька днів або до одного тижня, в залежності від індивідуальних умов. Після стаціонарної терапії (при необхідності) багато алкоголіки продовжують лікування в амбулаторних умовах.

  Амбулаторні умови лікування алкогольної залежності можуть включати поведінкову терапію, медикаментозну терапію або групову терапію (або їх комбінацію). І амбулаторне лікування є рекомендованим лікарем наркологом. Найбільш поширеним прикладом групової терапії є «Анонімні алкоголіки» (АА). Амбулаторне лікування найкраще підходить для алкоголіків, які повинні зберегти свою роботу під час лікування або які мають сильну систему підтримки будинку і не потребують умов проживання.

  Повний курс лікування алкоголізму включає в себе переміщення алкоголіка в анонімний наркологічний центр, де його оточують такі ж залежні, що борються з одними і тими ж проблемами. Важливим відмінністю між амбулаторним і реабілітаційним лікуванням є тривалість лікування. Стаціонарний режим зазвичай розглядається як короткостроковий варіант, звичайно тільки для детоксикації та контролю супутніх захворювань. А реабілітація залежного в анонімний наркологічний центр є більш тривалої (зазвичай починається з 28 днів і триває в залежності від потреб залежного), з наданням житла та повсякденного медичного обстеження лікарями. Реабілітація включає поведінкову і когнітивну терапію, медикаменти і програми групової підтримки як частина щоденного ритму лікування.

  Не дозволяйте життя вашого близької людини бути зруйнованої через алкоголізм. Зв’яжіться з нами в реабілітаційний центр алкоголіків “Altera” зараз і отримаєте необхідну інформацію, щоб допомогти їм пройти курс лікування наркоманії.

  Якщо Ви або хтось із ваших рідних і близьких хочете дізнатися “як вилікувати алкоголіка без його бажання?” – Телефонуйте +38 (067) 413 34 21.