Uk Uk

Розглянемо історію шляху наркобарона:

46-річний чоловік з Саттон-ін-Ешфілд, Ноттінгемшир, був засуджений за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, після того як кокаїн був знайдений в 20 валізах під час польоту Air France з Венесуели в Париж в 2013 році.

Доус заперечував звинувачення, які були доведені в секретних записах, де він хвалився члену колумбійського картелю про його причетність до контрабанди наркотиків зі столиці Венесуели Каракаса.

Раніше Доус був заарештований в 2015 році, коли поліцейські напали на його особняк в Бенальмадене, місті на узбережжі Коста-дель-Соль, Іспанія, де вони виявили зброю, готівкові гроші і зашифровані телефони, повідомляє NCA.

Британський наркобарон Роберт Дауес поміщений у в'язницю за 216 мільйонів фунтів

Кажуть, що його мережа розповсюдження наркотиків охопила Європу, Південну Америку, Близький Схід і Азію, використовуючи корупцію, насильство і залякування для встановлення контролю, в той час як його партнери підозрюються в розстрілах і вбивствах в Великобританії і за кордоном.

Доус також був звинувачений в покупці великої кількості наркотиків у італійської мафії, яка контролює більшу частину європейської торгівлі кокаїном з Калабрії.

Незабаром після його арешту він був екстрадований до Франції. Його судили п’ять суддів, які ухвалили йому і чотирьом спільникам виплатити штраф у розмірі 30 мільйонів євро (27 мільйонів фунтів стерлінгів).

У своїй останній заяві в п’ятницю на судовому засіданні в Парижі Дауес сказав: «Я продовжую заявляти про свою невинність».
Він сказав суду, що його заяви в відео були «просто вигадкою», покликаної спровокувати поліцію на його арешт, щоб він міг довести свою невинність.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Після засудження Дауеса сказали, що він буде засуджений на термін не менше 15 років без можливості умовно-дострокового звільнення.

    Поліція Венесуели заарештувала 25 осіб, в тому числі військовослужбовців та менеджера Air France, за інцидент.

    Після вироку Дауеса заступник директора NCA Метт Хорн сказав: “Дауес був одним з найбільш значних організованих злочинців в Європі з величезною мережею розповсюдження наркотиків, яка буквально охопила весь світ. Дауес був готовий використовувати крайні рівні насильства, щоб зміцнити свою репутацію і припинити тих, хто його перетнув. ”

    джерело – https://news.sky.com/story/british-drugs-kingpin-robert-dawes-jailed-for-216m-cocaine-smuggling-plot-11588551